Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Na Vista Można Wejść Do Navicat Kolegi ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Próbuję lognąć do Navicat kolegi ,ale kiedy tam wbijam mam coś takiego :

"1130 - Host 'RainG3' is not allowed to connect to this MySQL server."

U innego kolegi też :x

To wina Visty ?

 

PS. Porty są dodane :(

 

Proszę o pomoc !

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

Tak robiłem.

Kolega JEST ON-Line :(

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

Po 1 język angielski, mianowicie na nasz ojczysty język błąd brzmi:

 

Host 'RainG3' nie może/nie jest upoważniony do logowania na ten serwer MySQL.

 

Po 2 rozwiązanie można znaleźć po kodzie błędu:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Bądźcie trochę samodzielni..

userbarek.png

www.perfectmt2.pl          

Opublikowano

1. Masz "+" ,bo coś tam napisałeś.

2. Znam Angielski

3. Na XP wszystko było ok -.-

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

###Wróciłem = ReFresh###

Może ktoś miał taki problem ?

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

O co wam chodzi..? Wejść do kolegi Navicata? Możesz przesz pulpit zdalny / TV ip..!.

 

Rozumie, że Tobie chodzi wejście do bazy MySQL. To nie zależy od systemu...

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Steruj kompem kolegi programem Team Wiever. Bardzo dobry program sam przez niego pomagam robić serwery B)

Opublikowano

2x UP@@

Tak ... Robimy przez TV all, ale jemu TV strasznie komputer zmula ...

 

 

@ Ja mam Viste on XP, może systemy się jakoś "gryzą" ?

 

@EDIT@@

Do FTP loguję - Normalnie :/

 

@EDIT2@@

A czy jeżeli mam PortMapa by Backe57 to muszę dodawać wszystkie porty ? Ja dodałem tylko 10060 ( czy jakoś tak ) ,a tego drugiego nie (,bo już był) ...

To może być tego wina ?

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

@EDIT2@@

A czy jeżeli mam PortMapa by Backe57 to muszę dodawać wszystkie porty ? Ja dodałem tylko 10060 ( czy jakoś tak ) ,a tego drugiego nie (,bo już był) ...

To może być tego wina ?

 

####Sorry, ale przyzwyczaiłem się do innego forum :) Tam piszesz post pod postem i tylko ReFresh, a post się nie nabija ( jest to tam "legalne" ) ^.^

 

@EDIT3@@

Proszę o usunięcie tego posta.

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

Ja mam taki sam problem!! :/

Ja mam win7 a kuzyn win xp...

 

O co wam chodzi..? Wejść do kolegi Navicata? Możesz przesz pulpit zdalny / TV ip..!.

 

Rozumie, że Tobie chodzi wejście do bazy MySQL. To nie zależy od systemu...

Tylko akurat ja chciałem używać twojego panela game mastera ;) I taki komunikat wyskakuje.

A jestem administratorem serwera (bo moje pliki edytowane), ale hoster jest inny i na hamachi.

W takim razie jak ktoś będzie mi serwer bugował, a hostera nie ma przy pc to ja jestem bezsilny... a tego uczucia nienawidzę.

 

Proszę o pomoc!

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

Ja rozwiązałem :)

Trzeba dodać dwa porty, ale kiedy ja dodawałem to "Wejścia" i "Wyjścia" nie dodałem ^.^

 

UP@@

W portmapie jak dodałem porty nazwałem je :

To jest ukryta treść, proszę

i

To jest ukryta treść, proszę

Potem stwierdziłem, że nie działa ^^

Spojrzałem na inne porty, miały IP wejściowe i wyjściowe dodałem do tamtych i działa :)

Tzn. W 3306 wejściowe to 3306 i wyjściowe tak samo ... W 10060 podobnie ;)

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...