Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik jak rozwijac najlepiej wszystkie postacie


Mafia21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Pewnie każdy z nas zastanawiał, bądź zastanawia się jaką wybrać postać i jak ją rozwijać. W tym poradniku spróbuję rozwiązać wasze problemy.

 

+ Wybór postaci to bardzo ważna decyzja, którą potem trudno jest zmienić. Większość graczy wybiera Assaulta. Moim zdaniem to roztropna decyzja. Jest to postać, którą najszybciej zdobywamy poziom. Można nią nabić duuużo killi, lecz i parę deathów wpadnie. Medic natomiast ma wiele asyst, lecz umiejętnie grając możemy mieć w wielkich ilościach kille, a deathów 1-2 (a to dzięki możliwości leczenia). Sniper przy pomocy medyka jest silny, lecz sam musi się kryć (jak biozadek ), ponieważ bliskie spotkanie z szturmowcem kończy gryzieniem ziemi ;-) . Mamy również Engineera i HWU, lecz nie polecałbym rozwijać tychże postaci, z tego powodu, iż przydają się tylko w Battle Group i straaasznie długo się nimi "expi".

 

-Rozwijamy Enginnera

@ 1 poziom - 6 poziom Uzi lub G36C + ewentualnie MP5K + Pipe wrench

@ 6 poziom - 11 poziom: K1 + ewentualnie MP5K

@ 11 poziom - 16 poziom: K1 lub P90 + ewentualnie MP5K

@ 16 poziom - 21 poziom: P90 lub + ewentualnie MP5K

@ 21 poziom - xxx: MP7A1 + ewentualnie MP5K

 

- Rozwijamy Medica

@ 1 poziom - 6 poziom: Uzi lub G36C + ewentualnie MP5K

@ 6 poziom - 11 poziom: K1 + ewentualnie MP5K

@ 11 poziom - 16 poziom: K1 lub P90 + ewentualnie MP5K

@ 16 poziom - 21 poziom: P90 lub + ewentualnie MP5K

@ 21 poziom - xxx: MP7A1 + ewentualnie MP5K

 

- Rozwijamy Snipera

@ 1 poziom - 6 poziom: SSG lub AUG + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

@ 6 poziom - 11 poziom: SSG + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

@ 11 poziom - 16 poziom: PSG + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

@ 16 poziom - xxx: PSG lub AWM + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

 

 

- Rozwijamy Assaulta

@ 1 poziom - 6 poziom: Ak 47 lub M4A1 lub G36C + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

@ 6 poziom - 11 poziom: M4A1 lub Ak 47 + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

@ 11 poziom - 16 poziom: G36 lub G36C_D + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

@ 16 poziom - xxx: G36 lub FAMAS + ewentualnie MP5K i jakieś lepsze granade

 

-Rozwijamy Heavy Troppera

@ 1 poziom - 6 poziom: Stinger lub RPG7 + MP5K

@ 6 poziom - 11 poziom: Stinger i znowu także RPG7 + MP5K

@ 11 poziom - 16 poziom: M134 + MP5K

@ 16 poziom - xxx: MK1S + MP5K

 

 

 

Zrobiony w całości przez Mafia21.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone!

Opublikowano

bezsensu ... " rozwijać " to mozna postac w MMORPG a nie... a pozatym kazdy gra czym chce i czym mu pasi jak myslisz ze np dla enginiera i medica najlepsze jest MP7A1 to jestes w błedzie wiele Pro uwaza ze P90 jest o niebo lepsze wiec taki poradnik jest idiotyczny ale to moze zdanie najlepiej zagrac kazda bronia w miare mozliwosci i po sprawie :] ja juz gralem wszystkimi i uwazam ze dla En. Me. najlepsze p90 i TMP9 dla H.T najlepsze jest M249 choc w sumie na As. tak samo Sniper to tylko PSG i po sprawie.

 

i co to ma byc "starasznie dlugo sie nimi expi" ? hahahha zal mi cie En. jak umiesz grac exp idzie najszybciej !! kurwa zal ...

jak robisz poradnik to 1 pograj troche ....

dwislakrakow88810.jpg

w320.png

Po 1000 poscie zaczynam udzielać sie na forum

Spam Connecting People
Opublikowano

Zamykam i usuwam po poradnik żeczywiście bezsensu.

Każda broń pasuje to każdego dlatego wszyscy wybieraja taką broń któą sie im dobrze gra a nie bronią którą ktoś im narzuca.

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

×
×
  • Dodaj nową pozycję...