Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial]Jak Wiedzieć Kto Jest Gm, Gdy Wbiliśmy Do Sieci Hamachi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc na starcie mówie panie modku... że szukałem choć w połowie podobnego tematu przez 2 dni

i nic nie znalazłem ...

 

Więc tak:

Potrzebne nam jest:

-Hamachi

-Czytanie ze zrozumieniem

-Serwer na którym gramy.

Gdy to mamy możemy zrobić to co w temacie, czyli dowiedzieć się kto jest GA serwera...

Rozpisze wam to w punktach :)

 

-Zwijamy liste użytkowników będących aktualnie w sieci...

-Na pasek który nam pozostał najeżdżamy myszą

-i wyświetliło nam się kilka linijek tekstu ;d a mianowicie:

 

*Id sieci,

*rodzaj sieci,

*właściciel

oraz

*status

 

Nas interesuje tylko linijka:

 

*właściciel

 

w tej linijce jest nick Gm'a

 

Przykład :

"Właściciel: Massdnmo0"

 

Dziękuję za uwagę, myślę że się przyda... no i liczę na ++ :D

d41d8c2b3f3c40e0f595fa2537c9adae.jpg

 

Sygna Made By: GraciiiPowrot Pozdrowienia Dla niego :>

Gość krzywy231
Opublikowano

na 100% bylo

bo jeszcze pamietam

ale masz tego + :P

Opublikowano

na 100% bylo

bo jeszcze pamietam

ale masz tego + :P

Co ci z tego 100%? Jeśli coś było na forum podaje się dowód w postaci linka, ty tego nie zrobiłeś, więc można wnioskować że nie było i twoje posty są bezsensowne. Ja sobie nie przypominam żeby takie coś było na tym forum...

Bądź człowiek! Jebnij minusa

sygnabysketchy132313.png

Opublikowano

czas na dygresję do tematu... wypadałoby zrobić dodatkowy temat [Tutorial] Jak wiedzieć kto nie jest GM

 

a tak na poważnie... to chyba każdy głupi wie że to, że ktoś założył sieć nie świadczy o jego pozycji w Teamie ;) a nawet jak świadczy w wielu przypadkach to nie trzeba tego opisywać bo wystarczy zapytać na głównych chacie sieci, a każdy baran nawet najgorszy potrafi sobie zobaczyć kto jest właścicielem sieci ;)

 

jednym słowem spam służący do nabicia +'ów oczywiście - ode mnie

 

Pozdro

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...