Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jesteś Grafikiem I Potrafisz Kodować Style? Coś Dla Ciebie!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powstaje nowy projekt MPC Forum, a mianowicie pewny portal ;]

 

W tym celu poszukuję kogoś, kto zrobi layouta pod CMS. (szablon, theme) CMS to drupal.

Nagrodę postaram się załatwić, lecz grafika musi być zadowalająca.

 

 

Więcej info pod PW: Klik

 

@EDIT

Ważna informacja. Jak powiedział Mou:

Chodzi nam bardziej o zakodowanie..

 

Temat jest kontynuacją tego:

http://www.mpcforum.pl/topic/157472-stworzenie-layoutu-pilnie-potrzebna-pomoc-do-projektu-mpc/

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Emm, to wam nadal nie mogę pomóv :(, albo...? Dobra mniejsza o to. Nie sądzę, aby na forum znalazła się jakaś osoba potrafiąca kodować takie szablony od podstawy! Może popytajcie na jakimś forum zajmującym się tym?

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Weteran
Opublikowano
Jesteś Grafikiem

NIE

I Potrafisz Kodować Style?

NIE

Coś Dla Ciebie!

NIE BARDZO :D

 

watpie ze kogos znajdziecie ale moze jakims cudem ^^

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

NIE

 

NIE

 

NIE BARDZO  :D

 

watpie ze kogos znajdziecie ale moze jakims cudem ^^

To na jakiego h*ja piszesz, poszukują kogoś kto sie tym zajmuje a nie nie zajmuje

 

 

 

76561198001815076.png
Opublikowano

Czyżby chodziło o tą stronę: http://metin2.mpcforum.pl/ ?

Wątpię aby ktoś podjął się tego nieodpłatnie ;/

Szablony pod Drupal można znaleźć ... ale niestety kilka dych one kosztują

 

Chodzi dokładnie o to ;]

 

Mimo wszystko mam nadzieję, że ktoś taki się znajdzie. Jak na razie czekam..

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Zapytajcie się może na forum:

http://ipsbeyond.pl/forum

Są to profesjonaliści jeśli chodzi o Invision Power Board to może wam pomogą :).

[img]http://img641.imageshack.us/img641/2386/mrpacio.jpg[/img]

Jak dostac darmowe smocze monety!! (TO NIE ZART! MOJ FILMIK NA YT!)
[code]http://www.youtube.com/watch?v=uo4oBb5pRV8[/code]

Mentor
Opublikowano

H@H@ ;] Tia jasne ^^

 

Jesli to prawda to moge pomoc ale juz nie dzis ^^

Jutro ide do "mini" roboty wiec bd ok 17 wtedy mozemy pogadac :)

Gość Mounthains
Opublikowano

H@H@ ;] Tia jasne ^^

 

Jesli to prawda to moge pomoc ale juz nie dzis ^^

Jutro ide do "mini" roboty wiec bd ok 17 wtedy mozemy pogadac :)

 

 

Jak zrobisz fachowo to admina masz w kieszeni :)

Mentor
Opublikowano

Jak zrobisz fachowo to admina masz w kieszeni :)

A co z tym co bylo w tamtym roku :< Mou wie oco chodzi idzie w niepamiec ^^?

Czy nadal bedzie wyjebane na mnie :>?

Opublikowano

No tak. Nie musisz nam wierzyć. Jako jedyny napisałeś "co za to będzie", więc tutaj z Elitą MPC po dłuższej rozmowie na skype postanowiliśmy dać Ci szansę na Administratora.

f.png

Gość Mounthains
Opublikowano

A co z tym co bylo w tamtym roku :< Mou wie oco chodzi idzie w niepamiec ^^?

Czy nadal bedzie wyjebane na mnie :>?

 

 

Ofc. O tamtym już zapomniałem.. Nawet nie pamiętam, co ty zrobiłeś :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...