Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Doradźcie Jakąś Gre Przy Której Się Nie Uzależnie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, podajcie jakąś gre przy której będę mógł spędzić 1-2h dziennie i się nie uzależnić:

 

Musi posiadać

-Dość dobrą grafike

-System lvlów

-System EQ

-i reszte takich pro elo super ultra mega dupereli xD

Bo to czego szukasz, znajduje się tuż przy robie

 

Nie gram w metina zrozumcie bachory

 

Najlepsza jednostka anty-terrorystyczna w polsce:

 

grom.jpg

 

Opublikowano

Polecam grę Risen :) nie jest ona przez neta ale jak dla mnie jest super... wciągająca fabuła

Zapisać można w każdym momencie więc 1 -2h, save i wyłączasz

 

Masz tu video recenzje.. trochę lipnie zrobiona.. nie ukazuje całego piękna gry no ale przynajmniej zobaczysz co nieco..

http://www.youtube.com/watch?v=ipBUzp4NLQY

Lub

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

A ja Tibie :D

 

 

 

Nie no na serio grałem kiedyś w Mu online i się nie uzależniłem więc wiesz .. :D polecam .. xD

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Opublikowano

Risen- ,,Długie godziny spędzane przed komputerem`` pa :D

Mu online - Rozważę

Tibia - idź się utop xD

Metin2 - Rozważę, ale chyba NIE

Bo to czego szukasz, znajduje się tuż przy robie

 

Nie gram w metina zrozumcie bachory

 

Najlepsza jednostka anty-terrorystyczna w polsce:

 

grom.jpg

 

Opublikowano

Uzależnić to się możesz nawet od sapera. Wybierz grę która Ci się podoba, a czas który na nią przeznaczysz to Twoja sprawa, ew powiedz rodzicom żeby Ci nałożyli jakiś czas dziennie na kompa o.O .

Opublikowano

Ta, a potem krzesłem xD

Bo to czego szukasz, znajduje się tuż przy robie

 

Nie gram w metina zrozumcie bachory

 

Najlepsza jednostka anty-terrorystyczna w polsce:

 

grom.jpg

 

Opublikowano

jeśli chcesz gierkę w 2D to polecam Maple Story ;) gra jest na prawdę dobra, a 3D polecam Mu online, WoW, Guild Wars, Perfect World, Runes of magic, Dungeons and Dragons online.

Opublikowano

Rappelz ;)

 

Boisz się uzależnienia od gry? ^^

 

Nie powieś się przypadkiem jak trochę podrośniesz i jakiś kolega cię papierosem poczęstuje - to uzależnia ;)

 

To forum powinno być dla osób 7+ Wiek :)

. . .

Opublikowano

Siema, podajcie jakąś gre przy której będę mógł spędzić 1-2h dziennie i się nie uzależnić:

 

Musi posiadać

-Dość dobrą grafike

-System lvlów

-System EQ

-i reszte takich pro elo super ultra mega dupereli xD

jak nie masz w co grac to po co na sile szukasz jakiejs gry...co ci da to granie?^^ to juz lepiej przez ten czas co chcesz grac 1-2h przespij sie niz graj...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

mario.

zajebista grafika, system leveli, eq(strzelanie z kwiatka) itp.

 

btw.

co do twojego tematu z metinem, rzal było pisane specjalnie inteligencie i nie potrzebuję słownika.

Opublikowano

Projektant

 

Saper.

 

Kurwa ludzie, ślepi jesteście, jest MASA tematów z motywem przewodnim ; jaką mam gre wybrać jezu pomuszcie ;(

 

 

Dzieciaku nie przeklinaj, poproś mamę żeby ci bajki poczytała na dobranoc, rozluźnisz się, uspokoisz... ;)

 

Pomóżcie - Tak powinieneś napisać.

. . .

Opublikowano

Risen- ,,Długie godziny spędzane przed komputerem`` pa :D

Mu online - Rozważę

Tibia - idź się utop xD

Metin2 - Rozważę, ale chyba NIE

polecam z tych MU bo tibia za slaba metin zaduzo polaczkuff peel a w risen niegralem:P

gram teraz w Silkroad w priv servie ZSZC niejestem uzalezniony( gram codziennie^^) ale potrafie przestac jak niema co robic albo expic sie niechce

jesli to ci nieodpowiada to

polecam tez Archlord i Rohan

6080.png

25236.png

5403.gif

32009.png

8319.gif

8524.gif

Opublikowano

polecam Metin2 :)

 

 

Metin2

 

Piszę wyraźnie "podajcie jakąś gre przy której będę mógł spędzić 1-2h dziennie i się nie uzależnić"

 

 

 

Siema, podajcie jakąś gre przy której będę mógł spędzić 1-2h dziennie i się nie uzależnić:

 

Musi posiadać

-Dość dobrą grafike

-System lvlów

-System EQ

-i reszte takich pro elo super ultra mega dupereli xD

 

Mam taką fajną grę ale:

 

-Nie ma dobrej grafy

 

-Systemu Leveli

 

-Systemu Ekwipunku

 

-I reszty takich pro elo super ulta mega dupereli

 

A tak serio to polecam

 

-Rohan

 

-MuO

 

-WoW

 

-L2

 

-RoM

 

-MS

 

-itd..

 

 

Opublikowano

Piszę wyraźnie "podajcie jakąś gre przy której będę mógł spędzić 1-2h dziennie i się nie uzależnić"

Jak się umie ograniczyć komputer i grę metin2, to można przy niej spędzić nawet 2 godz. max :) I tu już nie chodzi o jej tytuł tylko o ciebie ile czasu poświęcasz grając akurat w tą grę czy inną. Tyle w temacie.

Bądź człowiek! Jebnij minusa

sygnabysketchy132313.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...