Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Bug Z Biologiem Na Zęby,Konary Itd.


lemon12

Czy mój bug przydał sie.  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przyda? ci sie mój Bug

    • Tak
      3
    • Nie
      4
    • Nie sprawdza?em
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

A więc tak. Oddajemy, np. ząb. Klikamy na niego, pisze, że przynieśliśmy mu ząb (czy coś w tym stylu). Podczas gdy włącza się okienko, gdzie pisze czy przyjmie, klikamy na biologa szybko. W drugim okienku klikamy, że mamy do oddania ząb, pisze on, że przyjmie, włącza się okienko (to w oddali, wiem że trochę ciemno, ale cóż poradzić?) to ze sprawdzonym, klikamy w tym drugim oknie OK, później w pierwszym okienku, które nie zostało zamknięte! wciskamy OK i tyle (2 sprawdzenia na jeden ząb )

 

Trzeba zrobić jakiegoś dobrego laga naprzykład przez aresa.

 

Licze na +

Moje konta w metku:

-Monastyr lvl70+ nick:Caniba

-Gromo 42+ nick:lemoon

Podexpie na monku za podexpenie na gromo.

 

Pisać GG:21828668

 

mtrrdc.gif

Opublikowano

moze było moze nie ale dawano i nie da sie juz tego znaleźć

Moje konta w metku:

-Monastyr lvl70+ nick:Caniba

-Gromo 42+ nick:lemoon

Podexpie na monku za podexpenie na gromo.

 

Pisać GG:21828668

 

mtrrdc.gif

Opublikowano

Działa tylko musisz miec dóże lagi

Moje konta w metku:

-Monastyr lvl70+ nick:Caniba

-Gromo 42+ nick:lemoon

Podexpie na monku za podexpenie na gromo.

 

Pisać GG:21828668

 

mtrrdc.gif

Opublikowano

Było i to w lepszym wydaniu . A z zębami nie działa bo jak masz 2 zęby to je odrazu bierze .

65994253024037513199.png

nie wolno mieć odnośników w sygnie do yt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...