Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gotowe pliki serwerowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)
11 godzin temu, Matiks160 napisał:

jestem zainteresowany 🙂 daj na pw wiecej info na czym to stoi itp itd 😄

Strata kasy, raz ze kolega robi to na wycieku marty z neta gdzie nawet mial problem ze znalezieniem języka polskiego(a ze wyciek to on sam równie dobrze może nie wiedzieć czy tam jakiejś niespodzianki w plikach czasem nie ma), update do dx9 jest na necie wiec nawet sam możesz se zrobić, podgląd dropu tym bardziej na necie znajdziesz za darmo, channelswitcher domyślnie w tych plikach marty masz od wersji 5.7, teleportacja pod tab to kwestia 2min zrobienia(nawet poradnik jest nagrany jak to dodać) albo i szybciej, a ten autorski system sklepów offline wygląda jak sklepy alchemika minimalnie przerobione(a te były dość konkretnie zbugowane). Generalnie konkretna strata kasy i zbyt ryzykowny zakup. Nie zabronię ci ich kupić ale polecam się ze 3x dobrze zastanowić nad tym.

 

A i na przyszłość taki pro tip, jeśli kiedyś będziesz chciał zrobić zakup takich plików to nigdy nie wierz że pliki są na 100 unbugged bo raz że takie coś nie istnieje i jest to zwykły chwyt marketingowy a dwa że dopóki pliki nie zostały przestępowane w boju na publicznym serwerze przy duże licznie graczy w jednym momencie to nie będą pewni ile bugów zostało jeszcze do naprawienia, bo te gorsze zawsze wychodzą podczas sporej aktywności graczy

Edytowane przez Insigin

 

 

Opublikowano
7 godzin temu, Insigin napisał:

Strata kasy, raz ze kolega robi to na wycieku marty z neta gdzie nawet mial problem ze znalezieniem języka polskiego(a ze wyciek to on sam równie dobrze może nie wiedzieć czy tam jakiejś niespodzianki w plikach czasem nie ma), update do dx9 jest na necie wiec nawet sam możesz se zrobić, podgląd dropu tym bardziej na necie znajdziesz za darmo, channelswitcher domyślnie w tych plikach marty masz od wersji 5.7, teleportacja pod tab to kwestia 2min zrobienia(nawet poradnik jest nagrany jak to dodać) albo i szybciej, a ten autorski system sklepów offline wygląda jak sklepy alchemika minimalnie przerobione(a te były dość konkretnie zbugowane). Generalnie konkretna strata kasy i zbyt ryzykowny zakup. Nie zabronię ci ich kupić ale polecam się ze 3x dobrze zastanowić nad tym.

 

A i na przyszłość taki pro tip, jeśli kiedyś będziesz chciał zrobić zakup takich plików to nigdy nie wierz że pliki są na 100 unbugged bo raz że takie coś nie istnieje i jest to zwykły chwyt marketingowy a dwa że dopóki pliki nie zostały przestępowane w boju na publicznym serwerze przy duże licznie graczy w jednym momencie to nie będą pewni ile bugów zostało jeszcze do naprawienia, bo te gorsze zawsze wychodzą podczas sporej aktywności graczy

Dziękuje masz racje , bardziej szukam czystych plików np terenzo ale na nowszej maszynie , bo teraz freebsd 9.3 np juz nic tam nie zdziałasz , i zeby np mysql 8.0 juz był , kiedyś sie bawiłem własnie w pliki ( za dzieciaka XD ) a teraz raz ze gotówka jest pomysły są ale brak plików z src 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...