Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Wziąc Do Pt Osobę O 60 Lvl'I Niższym Od Siebie


LordHell

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Nie znalazłem tego tuta na forum więc zamierzam go przedstawić. :)

Ten sposób przydaje się gdy chcesz podexpić swojego n00b chara lub kolegę/koleżankę.

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Oczywiscie szykujemy obie postacie logując je do gry(w przypadku n00b chara)

.

2. Szukamy jakiegoś gracza np. w przypadku gdy ty masz 60 lvl a druga osoba 1 lvl to szukasz 30 lvl (może to być też Twoja postać).

3. Pytasz się tego gracza czy chce aby go podexpić (najcześciej się zgadzają

xD).

4. Mówisz mu, żeby założył pt i zaprosił Ciebie oraz tą drugą postać, której chcesz wbić lvl.(jeślli to Twoja postać - załóż grupę, ustaw podział równy i się wyloguj)

5. Expisz swoją postać tyle aż osiągnie ona lvl 30 (mozesz ją wtedy wziąć samemu do grupy).

6. Wychodzisz z grupy postaciami.

7. Zakładasz nowe pt swoimi postaciami.

8. Kontynuujesz expienie

:D

Po takiej akcji n00b który się zgodził na expienie bedzie lekko poddenerwowany (używałem tego sposobu wielokrotnie

xD).

Mam nadziję, że pomogłem a jeśli już było to SORRY.

Opublikowano

Najlepiej użyć swojej postaci i można ją sobie wylogować - dopisz xD (nie trzeba prosić przynajmniej jakiś zjebców) :P

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Masz + za chęci ;d ...

6f72992b47f09c2bmed.png

Czy to tak bardzo boli gdy naciskasz LPM na znaczek zielony z białym plusikiem w środku ? Jeżli Ci pomogłem ?

Opublikowano

@andrzejt17

 

Dodane :]

 

@EDIT:

Za co odrazu te minusy?! To, że wy na to wpadliście to nie znaczy że każdy o tym wie!

Poradniki są też dla słabszych graczy a nie tylko dla takich mistrzów gry jak wy!

Opublikowano

Kurfa zajebizty Tut.... bez sens ....

DAJ MINUSA

 

 

 

Nie chcem +, +++ TO LIPA DAJ MINUSA ___________ __-----------_________--------

Opublikowano

ja kiedyś pisałem na wołaj czy ktoś chce łącznik do pt i spoko często biorą mnie w v2 expili na szponach ;p a za poradnik - bo jednak nie trezba mieć iq80 aby coś takiego wymyślić

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

90 % graczy Metin2 o tym wie , ale jak to napislaes że proponeujesz mu expienie , mowisz zeby zalozyl pt i go nie expisz to sie moze zdenerwowac i ci Pt wylaczy i koniec expa...

70422088630223394241.png

Zbieram minus.png

Jeżeli uważasz że jestem dobrym userem daj minus.png

Jeżeli uważasz że jestem złym userem daj minus.png

Opublikowano

To jest raczej jasne kiedy wbijesz juz 60 lvl na 100000% bęziesz o tym wiedział...

Offtopic: Musicie SPAMować Przy dawaniu - i +?

Trzymaj + za to że z tymi SPAMerami się musisz męczyć :D

refy RMCF

Opublikowano

Stare jak świat, szczerze mówiąc...

Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu.


Tłumacz w Kuroi-Usagi



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...