Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co jest lepsze euro gunz czy gunz ijji??


Szofer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Według mnie to gunz na ijji jest lepszy poniewaz w gunzach typu: gunzp,gunzfreestyle tam za zabicie kolesia dostaje sie najmniej 4K i w tych gunzach to wbijlem 30lvl grajac pare godzin a tu bynajmniej musisz sie natrudzic zeby osiagnac jak najwiekszy lvl

tgmsiatek.jpg

 

 

 

Opublikowano

Eternal^^ masz w pewnym sensie rację.. Ale nie do końca ponieważ na ijji niektórzy są slabsi od graczy na euro.

 

Wejdz na chanel brasil to zobaczysz xD

 

@Topic : Zacznij grać na Euro ( obojętnie jaki priv może nawet być ) szybciej dobijesz level , i poznasz wszystkie bronie. Potem wybierzesz broń jaka jest dla ciebie najlepsza i możesz grać xD Zachęcam ludzi do grania na Euro , lecz dopiero gdy wyjdzie wersja 8.0 bo w 7.1 nie można tworzyć kont.

 

@offtop

Rozpoczął się nabór ludzi do clanu -=POLAND=- na Euro gunz. Jeżeli ktoś chce dołączyć to pisać na GG : 1234549

Opublikowano

Zależy jak grasz koleś jak jesteś dobrze dobry i opanowałeś k style to możeasz spokojnie grać na ijji a jak nie to weś sobise pograj na eurogunz.

Tylko narazie niemożna robić tam konto bo wchodzi nowa wersja.

Kto gra w Eurogunz niech pisze do mnie na gg: 10940047

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@up

Wywnioskuj z tego co pisze ten co założył topic :)

 

Gdyż prawdopodobnie jest nowym player'em :)

 

Moim zdaniem , tak jak reszta , polecałbym Ci , Prv serv , jakim jest EuroGunz :)

 

Szybkie wbijanie lvl'a + poznawanie broni etc.

 

Gdyż najlepiej poszukaj w Internecie "k-style tutorial"

 

i Sie naucz :)

<img src="http://i37.tinypic.com/1zny9ll.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

Opublikowano
Działą chyba nie działa po załadowaniu strony jest stronka pusta nic się nie ukazuje lub się nic nie ładuje i to ma być storna :/

 

Odrazu przepraszam modów za spam , ale to co pisze Pan @up , to troche mnie denerwuje ; //

 

Zjedź scroll'em troche niżej na stronie i niżej będziesz miał : Website,Forum,Register,Downloads i niżej Donat.

To na tyle :>

<img src="http://i37.tinypic.com/1zny9ll.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

×
×
  • Dodaj nową pozycję...