Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Hi, i would like to share sf server files in one of the newer version (15.200) with all assets, below you will find installation instructions and download links.

Installation
1. Import database
- Load the database from sfprivate.sql file into your database
2. Configure settings
- Open the settings.php file and set up the database connection
3. Set server address
- Change the clientWeb variable to the address of your server. Exclude protocol

 

[Download] https://mega.nz/file/gTlkxIoA#bxG0Rq1qJvyNDeLqHNx3UI2EBijjllDxXBCXDlka718
[Mirror 1] https://www.dropbox.com/scl/fi/w0fnmpcmqk1yvw7aycg28/Shakes-Fidget-15.200-Serverfiles.zip?rlkey=cg4fr5l6umkbtuw7s2rb6k2lk&st=1zy8h20s&dl=0
[Mirror 2] https://pixeldrain.com/u/TqE6b3Gv
[Mirror 3] https://gofile.io/d/n4iPiF

[Video tutorial] 
[Link 1] https://streamable.com/ygmruk
[Link 2] https://files.fm/f/uzmp42fbpx

 

 

Note
If you encounter any issues with launching the game (such as Unity errors), try using your server domain with subdomain (e.g., s1.sfprivate.com)
If this does not resolver the issue, ensure proper HTTP headers are set (e.g., gzip compression allow)

Make sure you have working HTTPS and SSL certificate!

 

I encourage you to create mirrors and give link in the comments in case links expire or similar

Edytowane przez sfprivate88
Update files (Added itemshop,chat and ACP) and video tutorial
Opublikowano

Hi! These files are working good, there are some bugs that i can't fix and maybe you can help me in that case. Please provide me your discord or telegram, I can even pay you something little to help me. (Battle logs doesn't work, guild wars too)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, zainstalowałem pliki na 7m.pl i niestety ładuje belkę do połowy i dalej nie idzie, mógłby ktoś wyświadczyć przysługę i pomóc? Mogę podać dane FTP lub podpowiedź co muszę zrobić, aby działało, zmieniłem wersję PHP na 8.3 próbowałem też na starszych, 7.4, 8.0, 8.1, itd. w każdej wersji ten sam błąd.

Pozdrawiam, PS. lubię ładne dupeczki

Opublikowano
17 godzin temu, Custom225 napisał:

Cześć, zainstalowałem pliki na 7m.pl i niestety ładuje belkę do połowy i dalej nie idzie, mógłby ktoś wyświadczyć przysługę i pomóc? Mogę podać dane FTP lub podpowiedź co muszę zrobić, aby działało, zmieniłem wersję PHP na 8.3 próbowałem też na starszych, 7.4, 8.0, 8.1, itd. w każdej wersji ten sam błąd.

Pozdrawiam, PS. lubię ładne dupeczki

spróbuj na ct8 lub jego anglojęzycznej wersji serv00.com (ta druga opcja daje konto hostingowe do na 10 lat a ct8 na 90 dni)

dupa

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 14.05.2024 o 22:35, Custom225 napisał:

Cześć, zainstalowałem pliki na 7m.pl i niestety ładuje belkę do połowy i dalej nie idzie, mógłby ktoś wyświadczyć przysługę i pomóc? Mogę podać dane FTP lub podpowiedź co muszę zrobić, aby działało, zmieniłem wersję PHP na 8.3 próbowałem też na starszych, 7.4, 8.0, 8.1, itd. w każdej wersji ten sam błąd.

Pozdrawiam, PS. lubię ładne dupeczki

mam ten sam problem właśnie

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)
W dniu 18.05.2024 o 13:02, Custom225 napisał:

Jeszcze mam jedno pytanie, a mianowicie dla czego w tych plikach nie działa toaleta? 

Pozdrawiam 

Ja również ostatnio spotkałem się z pewnym irytującym problemem. Czy ktoś go rozwiązał?

sprunki retake

Edytowane przez dianereese
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 16.05.2024 o 16:12, Custom225 napisał:

@Edit:

Dzięki pomocy LujekV2 wszystko śmiga jak należy.

Dziękuję bardzo. 

Pozdrawiam

witam zarejestrowalem sie na twoim serwerze mam pytanie czy moglbys dodac codzienne gifty na serwerze? i inne rzeczy? ja bym ten serwer rozpromował bo aktualnie brakuje świezego serwera prywatnego tylko brakuje tu giftów na tym serwerze zalozyl bym swoj ale hosting osiągnal maxymalną liczbe kont

Opublikowano
20 godzin temu, xcreepcio napisał:

zalozyl bym swoj ale hosting osiągnal maxymalną liczbe kont

To zainwestuj w płatny hosting albo vps. 

microsoft internet explorer GIF by ADWEEK

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pliki działają, ale jest trochę rzeczy do naprawy

 

- Toaleta

- Klasy postaci (Berserka np. udało się zaimplementować ale innych już nie)

- W lochach brakuje potworów

- Brak lvlupowania pomocników w wieży

- Brak ataku twierdzy i podziemi

- Eliksir na 25% hp nie pokazuje się na profilu i nie zmienia HP, różnicę dopiero widać podczas walki

- Na towarzyszy można zakładać różne przedmioty (W moim wypadku akurat to była potka zamiast hełmu na magu)

 

Pewnie jest jeszcze trochę oprócz tego co wypisałem, ale można się pobawić

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
44 minuty temu, MatiXer2000 napisał:

zrobiłem tak i dalej strony nie ładuje
rothian.pl

Mi stronę załadowało, spróbuj wyczyścić historię i cookie przeglądarki.

Opublikowano
5 minut temu, Shark221 napisał:

Mi stronę załadowało, spróbuj wyczyścić historię i cookie przeglądarki.

mi też teraz ładuje ale nie można założyć nowej postaci cały czas jest grafika ładującego grzyba

Opublikowano
Godzinę temu, MatiXer2000 napisał:

mi też teraz ładuje ale nie można założyć nowej postaci cały czas jest grafika ładującego grzyba

Home.pl to słaby hosting na gry.

 

Jak już udało się pobrać zawartość, to u mnie też przy zakładaniu postaci grzyb, ale wydaje mi się, że to przez to, że hosting przestaje wysyłać dane.

 

Pliki z tematu na cba działają normalnie - sprawdzałem.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano
6 godzin temu, MatiXer2000 napisał:

mi też teraz ładuje ale nie można założyć nowej postaci cały czas jest grafika ładującego grzyba

lepiej to postawić na jakimś VPS 

dupa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...