Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Projekt Facet w zieleni.


Mafia21

Projekt Facet W Zieleni  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pomys? wypali?

    • Tak
      9
    • Nie
      15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawiam wam dzisiaj kolejny projekt.Jest nim gra Facet w zieleni :).Na razie grę ukończyłem na 2%.

 

Więc tak do mojego projektu szukam:

5 Grafików - Będą mi dawać grafiki przedmiotów wymyślonych przez userów tego forum w tym temacie.

Graficy -

 

2 Testerów - Będą podawać mi błędy w grze itp.Już mam 2 więc się nie zgłaszać!!

Testerzy - Black_Shadow - aQua.

 

 

Kogoś kto powie mi jak dodać muzykę do gry w The Games Factory.

 

 

A więc tak na razie przyjmuje zgłoszenia w tym temacie na jakieś bronie strzelające itp..Muszą być nowoczesne gdzieś tak od 1990 roku :).I na grafiki kosmitów.

 

 

 

Oto pierwsze screeny z projektu:

http://img373.imageshack.us/img373/6595/pi...zyscreengl2.jpg http://img363.imageshack.us/img363/7010/drugiscreennc7.jpg

http://img373.imageshack.us/img373/3649/trzeciscreenao2.jpg

 

 

Pozdrawiam.Proszę zgłaszać się w temacie i dawać pomysły na apteczki i bronie oraz obiekty mapy.

Opublikowano

JA Ja Ja JA Ja Ja Chce być testerem , mogę robić coś jescze ale chce być testerem xD Dawaj mafia masz moje GG ??

Opublikowano

A o czym to będzie?Nazwa mi mało mówi...facet w zieleni?zieleń=kamuflaż?

Opublikowano

no no kolejny projekt

moze cie sie uda i zrobisz 2 czesc ^^

ale o czym ja mysle nawet bety nie ma xD

ale kto wie...

 

ale 1 projekt ci nie wyszedl przynajmniej wg mnie

 

jakis czerwony kwadrat a w nim 2 kwadraty i prostokat

 

Gót lak soldżier

.

Opublikowano

Dobra zapisuje cię na testera aQua.Na pewno znajdziecie wiele bugów.No może w końcu jakiś grafik się zgłosi :).A co do Felka to była pierwsza gra platformowa więc wiesz.A to będzie już o wiele lepsza gra.Jak skończymy itp pomyślę nad drugą częścią gry :D.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...