Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Zrobic Zeby Npc Tanczylo Prosze O Tuta Dla Ulomow :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

według mnie nie można tak zrobić żeby ci npc tańczyli lecz mogę się mylić poczekajmy na innych aż się udzielą

 

#Down przepraszam za moją nie wiedze

images%3Fq%3Dxxx%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26biw%3D1440%26bih%3D683%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10%2C4376&itbs=1&iact=hc&vpx=656&vpy=306&dur=259&hovh=166&hovw=248&tx=135&ty=82&oei=6i-BTZL5C8yl4Aaa4v36Bw&page=9&ndsp=22&ved=1t:429,r:3,s:175&biw=1440&bih=683
Opublikowano

@Marihuana jaki nick na Buchmt2 i jakie krolestwo...

 

Sorry za spam ;/

 

A co do tanczacych npc to owszem da sie Jak marihuana powiedzial na buchmt2 tak jest

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Byl na mpc kiedys jakis tut ale go teraz niemoge znalezc. Wiec prosze jescze raz o jakiegos tutka. Lub link do cilent moda by fabi.

Opublikowano

Jesli chcesz to zrobic na swoim privie laczysz sie z Navi :D tabela Player>Mob_proto i dalej napisz na PW to ci powiem a moze zrobie :P

Opublikowano

Jesli chcesz to zrobic na swoim privie laczysz sie z Navi :D tabela Player>Mob_proto i dalej napisz na PW to ci powiem a moze zrobie :P

Nierobie tego na privie tylko na PL-u.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...