Skocz do zawartości

Przeniesienie konta EPIC na inny region

mjodzioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy udało się komuś przenieść konto EPIC na inny region niż PL?

Chciałbym do TR, próbowałem kilkukrotnie przez ustawienia konta lecz ani VPN ani PROXY nie pomagają. Na zagranicznych stronach widzę taką możliwość za 2-5$, jednakże nie mam pewności czy jest to legit.

• 2 tygodnie później...
W dniu 9.05.2023 o 17:33, mjodzioo napisał:

Czy udało się komuś przenieść konto EPIC na inny region niż PL?

Chciałbym do TR, próbowałem kilkukrotnie przez ustawienia konta lecz ani VPN ani PROXY nie pomagają. Na zagranicznych stronach widzę taką możliwość za 2-5$, jednakże nie mam pewności czy jest to legit.

Przeniesienie konta Epic Games na inny region niż Polska może być ograniczone przez politykę Epic Games dotyczącą lokalizacji konta. Próby używania VPN lub proxy mogą nie zawsze przynosić skutki, ponieważ Epic Games stosuje różne zabezpieczenia w celu wykrywania i zapobiegania takim praktykom.

Oficjalnie, Epic Games nie udostępnia opcji zmiany regionu konta w ustawieniach. Jeśli jednak zależy Ci na zmianie regionu, najlepiej skontaktować się z obsługą klienta Epic Games i zapytać o możliwość przeniesienia konta do innego regionu.