Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam ogarniętej osoby która pomoże mi postawić serwer oczywiście odpłatnie!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Szukam ogarniętej osoby która pomoże mi postawić serwer Mu online na starych zasadach. OCZYWIŚCIE NIE ZA DARMO !! PODKREŚLAM NIE ZA DARMO !!

 

- low exp 

- żadnych WebShopów

- żadnych FO itemów chce wrócić do czasów w których admin miał tylko wszystkie opcje a nie cały serwer za 10 dolarów.

- chce stworzyć rozgrywkę między graczami jak 20 lat temu gdy zaczynałem grać w Mu online.

- maksymalnie jedno konto nie jak na innych serwerach 5 kont różnych postaci dla exp. Chce aby ludzie ze sobą współpracowali.

 

resztę szczegółów powiem na priv.

Opublikowano

Zadaj sobie jedno kluczowe pytanie - czy warto poświęcać na to czas i pieniądze. Musisz mieć dobre pliki, nie żadne darmowe repacki z bugami bez kodu źródłowego. Pytanie tylko jaki sezon Cię interesuje. Nie pomogę Ci zrobić serwera, aczkolwiek z chęcią Ci doradzę, ale tylko tutaj w temacie 😉

Opublikowano
34 minuty temu, dawiddddd87 napisał:

sezon 4 myślę będzie najlepszy a nawet rozważam sezon 3 ponieważ chciałbym wrócić do starego mu online 

Przestań żyć nostalgią, stare czasy nie wrócą. Radzę na Twoim miejscu uważać i nie brać tego co @Bubu007 pisze na poważnie, bo koszty zrobienia serwera są zdecydowanie mniejsze, oczywiście nie mówię o reklamie. Nie daj się za przeproszeniem wyruchać 🙂

Sezon 3 nie ma sensu - nie ma stabilnych plików tego sezonu, lepiej zrobić downgrade z s6, ale i tak bez inwestycji w pliki serwerowe czy programistę nie bawiłbym się w to.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...