Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Linkmania MU - Season 2 Classic | Hard Rates | Progressive Gameplay


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

logo.png

u3Hob0F.jpg

 

configuration.png

Server version: Season2 – Progressive

Server rates: x5 to x1

Database Wipe: Never

Maximum Reset: No limit

Maximum window per HWID: 5

Characters in game: Elf, Dark Wizard, Dark Knight, Dark Lord, Magic Gladiator.

Server Currencies: Zen, Silver, Gold.

     Zen: Pick up in game, used for resets and many others.

     Silver: Obtained from bosses, invasions and events.

     Gold: Only purchased in shop.

Guild creation: Level 150.

Maximum players in guild: 30 / 35 (DL).

Maximum alliance: 3

Reset: Keep Stats

Castle Siege: Weekly

 

systems.png

 

Offstore: Enabled

Helper: Enabled

Party Search: Enabled

Items Market Search: Enabled

Minimap: Enabled

Party Bonus Exp: Enabled

Special Jewel: Disabled

Cash (X) Shop: Disabled

Webshop: Disabled

Seal/Exp Bonus: Disabled

Generated/Modified Items: Disabled

VIP Map/SubServer: Disabled

Offattack: Disabled

 

events.png

 

Current Active Events:
Blood Castle
Devil Square
Chaos Castle
Kanturu
Maya
Crywolf
Castle Siege
Regular GM Events

 

links.png

 

WEBSITE: https://mu.linkmania.ro
Forum: https://linkmania.ro
Guides: https://mu.linkmania.ro/guides
Discord: https://mu.linkmania.ro/guides

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

to nie wazne ze exp jest x5  bo jest latwo o party duze bonusy expa sa w party dodatko masz 2 razy dziennie ds i bc a tam exp leci jak szalony z gold medali leca itemki do dragona+9+12 wiec mozna sie ubrac za 4b 4 s mozesz kupic wingi 2 lvl wiec tez nie jest ciezko jevele dropia z box of heaven wiec tez nie jest jakos bardzo ciezko o jwl ale tez nie jest latwo 🙂 gorzej z itemkami exc bo inva jest co pare h ale malo goldow 😄 a gre sie odpala przez main a nie launchera 🙂 dodatkowo jest ulatwienie 1 rr-350lvl 2rr-360 3rr-370 itd az do 400 🙂 STATY ZOSTAJA! i wlasnie wszedlem na ds 6 i od 350 lvl wbilem do 356 wiec nie jest ciezko z expem 🙂 zlapiesz party na kanturu 2 exp leci po 25k za moba wiec w miare szybko

Zostal dodany nowy box w lorenci w sklepie Box of Ancient mozna go kupic za silver point ktore mozna zdobyc tylko za zabijanie goldow/bosow i za eventy typu DS BC CC tak samo jest box of acesories z ktorego dropia ringi i pedzie tez do zdobycia tylko za silver pointy a najlepsze jest to ze silver pointy mozna zdobyc tylko w grze za  kaske sie ich nie kupi 😄

Edytowane przez Talmud
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...