Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Operation Timed Out


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziala serw i wlanczam i tylko 5 razy operation timed out wlaczone porty i wszystko jak zwykle i tylko ja moge sie zalogowac i grac co zrobic ? czy to nie jest rozwalone logowanie ? za pomoc lub wskazówki dam 5 i + lub -

TO JUŻ JEST KONIEC ...

Opublikowano

Daj mi -

jak sie logujesz

to po zalogowaniu

/etc/rc.d/netif restart

potem

./start

Gotowe

Connection Unrecha coś tam

Daj - :)

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

@Up to co powiedziales nie pozwoli mu sie zalogowac

@Upx2 Jezeli nikt nie moze tylko Ty tzn ze masz zle spol zrobione czy chinola :P

Jezeli dajesz to kums innemu to musi byc bez koncowki .100

Jezeli pomoglem daj pluskia :)

Opublikowano

To jest na 1000 % wina PortMapa . Zrobiłem serwer i próbuje się zalogować na 2 komppie i nic... I wiecie czego byla to wina ? PortMapa. Nie włączyłem go :P Ściągnij tego portmapa po polsku wpisz etc/rc.d/netif restart i normalnie start :) Powinno zadziałać :P

2mg3y3k.jpg

Opublikowano

@Up Nie trzeba wpisaywac komendy /etc/rc.d/netif restart,poniewaz jezeli ja wpiszesz bedzie mial Network is Uner....

Jezeli to wina Port Mapa,sciagnij nowego,zmien w kazdym kolku Ip na Twoje IP z Hamchi z koncowka .100 i odpalaj ./start bez /etc/..

Mam nadzieje ze pomoglem :)

Opublikowano

zrobilem ta jak kazaliscie mam connect unrechable ale tylko ja moge grac spolszczenie dobre ja i oni ma z takim ip 5.56.73.3 czyli ip serwa :(portmap tez wlaczony a dzialalo to 2 dni temu i 1 dzien temu :O

TO JUŻ JEST KONIEC ...

Opublikowano

@Up Nie trzeba wpisaywac komendy /etc/rc.d/netif restart,poniewaz jezeli ja wpiszesz bedzie mial Network is Uner....

Jezeli to wina Port Mapa,sciagnij nowego,zmien w kazdym kolku Ip na Twoje IP z Hamchi z koncowka .100 i odpalaj ./start bez /etc/..

Mam nadzieje ze pomoglem :)

No właśnie, sam sobie zaprzeczasz.. Jeśli nie wpiszesz /etc/rc.d/netif restart będzie connect: Network is unreachable, jeśli nie wpiszesz będzie connect: Operation Timed Out

/etc/rc.d/netif restart TRZEBA wpisywać za każdym razem. Problemu deco97 to nie rozwiąże, ale tak na przyszłość ;)

Poza tym spróbuj się połączyć z MySQL przed /etc/rc.d/netif restart i po. Widzisz różnice?

Opublikowano

Zapora windows wyłącz :) Bo to blokuje !

 

Za pomoc chce ---

 

@ jak wyłączyć?

 

Panel Sterowania --> Zapora Systemu --. Wyłącz

 

Dajcie mi --- wyrownajcie

Opublikowano

Nie sądze, że to przez zaporę. Zrób 2 spol jedno z końcówka drugie bez. I przetestuj oba u twoich kolegów jeśli i jedno i drugie nie działa nie jest to wina spol lecz Port Mapa. W Port Map powinny być porty z końc. 100. Zaraz ci wrzuce mojego. On działa:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

1. Otwórz Port Mapa

2. Masz tam 10 Portów ostatnie 2 zignoruj lub skasuj

3. Z pozostałych kliknij na jeden LPM dwukrotnie

4. Otworzy się okienko

5. W miejscu gdzie jest IP 5.95......... wpisz swoje z końcówką 100

6. I to samo z resztą

7. Powłączaj je klikając na jeden, a następnie klikając Takie zielone kółko u góry z trójkątem w środku

8. Gotowe, powinno hulać

34f175c6f4fc1946.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Daj mi

add.png

Opublikowano

@Upx3 Ja ngdy nie wpisauje /etc/......chyba ze edytuje w FZ lub w Navicu

Ja poprostu loguje sie do FreeBSD i wpisuje ./start

I mam normalnie Operation Timed Out i sie normlanie loguje i gram

Opublikowano

Dziękuje adrian za tego portmapa dzieki tobie normalnie wlanczam VPC i wpisuje odrazu komende ./start i wyskakuje 7 razy operation timed out do zamkniecia temat jutro dam + dzis wykorzystalem limit :P :)

TO JUŻ JEST KONIEC ...

Opublikowano

Broń boże nie dawaj mi + ja zbieram -

 

P.S. Nie ma za co ^^ Jestem tu żeby pomagać

34f175c6f4fc1946.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Daj mi

add.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...