Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ribot Dc


maroo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Włączając EDX czy hard moda z ribotem wszystko śmiga, problem w tym że po ok 2-5 min pojawia się linijka w bocie "Disconnect from server'

Nie zależnie od tego jakiego loadera używam czy to ciągle to samo. Problemu nie było na chińskiej postaci dopiero jak postanowiłem zacząć bocic wizzem pojawia się ten irytujacy problem.

Ustawienie loadera: 13b434a5e2990a6bm.jpg

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić będę bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam

 

PS. Proszę nie pisać durnot stylu "pozostaje Ci grac jedynie chinolami"

Opublikowano

Omg rypnąłem się i jak zaznaczałem to pominąłem to okienko gdyż ustawienia mi się resetują po ponownym uruchomieniu edx (bez tego bot wogóle nie łapie i wyskakuje "server signature error 01"

Opublikowano

Omg rypnąłem się i jak zaznaczałem to pominąłem to okienko gdyż ustawienia mi się resetują po ponownym uruchomieniu edx (bez tego bot wogóle nie łapie i wyskakuje "server signature error 01"

 

Nic nie zrozumialem z tego co napisales. Uzyj znakow przestankowych(kropek, przecinkow itp.). I jak kolega up ci napisal zaznacz patch seed tak jak w tym tutku TUT

fallenbow.png

Zobacz co to postać robi na evencie ;)http://www.youtube.com/watch?v=uWbIdCG4Tfg

Pomoglem? To nie zapomnij dac +(plusa)!

Opublikowano

Omg rypnąłem się i jak zaznaczałem to pominąłem to okienko gdyż ustawienia mi się resetują po ponownym uruchomieniu edx (bez tego bot wogóle nie łapie i wyskakuje "server signature error 01"

 

Czytac nalezy:

ojć, pomyliłem sie i nie zaznaczyłem "patch seed" jak robilem screen shota,poniewaz ustawienia mi się nie zapisuja po ponownym uruchomieniu loadera

bez patch seed pojawia sie "serwer signature error 01"

 

Wystarczajaco jasno??

Opublikowano

A jak zaznaczasz patch seed to co sie dzieje?

Widze ze ty chyba nie bardzo wiesz o co mi chodzi. Tu chodzi o to ze bot na europejskiej postaci dostaje co 3-5 min dc a na chińskiej śmiga bez problemowo

jakiś sposób na to żeby dc nie wyskakiwało?

Opublikowano

Odznacz wszystko i zaznacz Multiclient, Patch Seed i Redirect Login IP.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

A bez bota tez dc?

 

Stał przez 30 min przed Constanopolem i nawet ni myślał o tym żeby dostać dc

 

 

PS. Widzę ze mój przypadek jest 1 na milion o.O

Opublikowano

Ok. Powiedz jaki masz system operacyjny. Jaki antywirus.

 

Wyłącz firewalla i sprawdź. Wyłącz antywirusa i sprawdź. I Uruchamiaj bota jako administrator.

sygna1o.jpg

Opublikowano

ja dostawalem dc jak mialem ustawione skile atakujace inne na giganta/party momba wyłaczylem ,zeby nie uzywal i narazie jest ok :)

b_560_95_1.png


Opublikowano

Ok. Powiedz jaki masz system operacyjny. Jaki antywirus.

 

Wyłącz firewalla i sprawdź. Wyłącz antywirusa i sprawdź. I Uruchamiaj bota jako administrator.

 

sys: Win XP

AntyVir: G-Data Internet Security

Nie wiem co firewall ma do tego bo chińskie chary działają normalnie

zawsze jestem zalogowany jako administrator

@Misiek23

Nie miałem ustawionych tam skilli

 

@AceBoy Nie pomogło

 

PS. Zauważyłem za to ze bot z reguły dostaje ds jak wydropi item :unsure:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...