Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuję pliki Xenox 2011r lub nowsze ewentualnie jakiś unpacker do plików root


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiada ktoś może pliki xenoxa z 2011r. ?(może być i nowszy)  i jest może root rozpakowany ? Pytam ponieważ po awarii dysku straciłem xenoxa na którym można było bez problemu na hamachi pograć , a plików do ogarnięcia LZOkey w sumie nie ma bo linki padły ;/. Stąd też takie pytanie gdyż lubię do tamtych czasów wrócić po prostu że tak to ujmę nostalgia i świetnie spędzone lata na nim.

W sumie nie pamiętam dokładnie jak to było czy po rozpakowaniu żeby spakować czasem ten lzo key ponownie będzie potrzebny dosyć dawno to było kiedy tego xenoxa miałem zrobionego pod hamachi ;/ 

* Może ktoś ma jeszcze hackshield_bypass.mix to jakby dało radę wrzucić na jakąś stronkę będę wdzięczny bardzo. 

Dziękuję wszystkim za pomoc!

Pozdrawiam

 

*z 2012 niby jakiegoś znalazłem ale żadnym unpackerem nie idzie rozpakować root ;/

Opublikowano

Oo dzięki bardzo 😄 

Teraz tylko clienta znaleźć z 2014 , chociaż spróbuję ogarnąć czy by na tym z 2012 nie poszło😏

Opublikowano

Bez SFa nawet nie ruszy 😄 serwer 

Edit.

Przepatrzyłem stare linki i takie cos znalazłem 

Z tego co widzę to większość linków działa. 

 

 

 

Opublikowano

Właśnie SFa mam bo jego akurat w chmurze trzymałem zaś clienta już nie wrzuciłem 😐

Tam też właśnie przeglądałem te pliczki tylko kurczę ten Avatar uruchomiłem normalnie ale pobugowany fest jest chciałem skupić się bardziej na tych xenoxach co jest 255 i 250 i za nic w świecie nie mogę root rozpakować a używałem w sumie 

FileArchiver2

EterNexus

Repackera od Moustikk

I Epack32

 

I w sumie tylko tego Avatara uruchomiłem chociaż miałem problem z wejściem do m1 wywalało ciągle lauchera ale to to ogarnięte już mam tylko no wolałbym tego oryginalnego xenoxa uruchomić ale żaden unpacker nie daje rady a zapewne przez LzoKey a nie mam nawet czym go rozkodować ;c bo kiedyś krążyła paczka taka z

fileextractor.py

- Der Gerät is back

- ackIndexReader

- hackshield_bypass.mix

- HxD

- Keybruter by Padmak

 

Z tego brakuje mi właśnie

- hackshield_bypass.mix

 

I nie ma skąd pobrać w sumie tego bo linki popadały ;/

Opublikowano (edytowane)
3 minuty temu, ADX666 napisał:

Właśnie SFa mam bo jego akurat w chmurze trzymałem zaś clienta już nie wrzuciłem 😐

Tam też właśnie przeglądałem te pliczki tylko kurczę ten Avatar uruchomiłem normalnie ale pobugowany fest jest chciałem skupić się bardziej na tych xenoxach co jest 255 i 250 i za nic w świecie nie mogę root rozpakować a używałem w sumie 

FileArchiver2

EterNexus

Repackera od Moustikk

I Epack32

 

I w sumie tylko tego Avatara uruchomiłem chociaż miałem problem z wejściem do m1 wywalało ciągle lauchera ale to to ogarnięte już mam tylko no wolałbym tego oryginalnego xenoxa uruchomić ale żaden unpacker nie daje rady a zapewne przez LzoKey a nie mam nawet czym go rozkodować ;c bo kiedyś krążyła paczka taka z

fileextractor.py

- Der Gerät is back

- ackIndexReader

- hackshield_bypass.mix

- HxD

- Keybruter by Padmak

 

Z tego brakuje mi właśnie

- hackshield_bypass.mix

 

I nie ma skąd pobrać w sumie tego bo linki popadały ;/

podeślij ta paczkę to sam lookne na nią  

Edytowane przez Insigin

 

 

Opublikowano

Ok już na mege wrzucam  ten z 2012 r

Ogólnie chciałem też rozpakować root z tego z 2011 co link podsyłałeś

https://mega.nz/#!7lV1RTyL!ROgzZbvT7ZRt6PKks5zrDsYCDpbQoXn6GoybIb4ZmQQ

 

tamto się wrzuci link podeślę 😄

 

 

 

W sumie jakby może pakera miał na pliki .exs to by coś człowiek zdziałał ale większość co pobrałem to nie pakuje tego z rozpakowanego xenoxa co podsyłałeś , zawsze pod górkę 😅

Podsyłam linka do mega z clientem z 2012r.

https://mega.nz/file/719BkCgC#0UBzy-T91IDUDjnlI2GnwTcpgDyW1ZOu1dQHUd9YiUc

Wyczytałem gdzieś na forum ,że nie trzeba koniecznie pakować po rozpakowaniu root. Jedynie można myk zrobić że w pack usunąć root , i zawartość wypakowanego root'u wrzucić do głównego folderu z metinem. Wiekszy bajzel w plikach jest w folderze ale ponoć powinno działać tylko kwestia rozpakowania tego root'u zostaje zagadką czym jak nic z tym LZO nie radzi sobie -.-

Opublikowano
Godzinę temu, ADX666 napisał:

Ok już na mege wrzucam  ten z 2012 r

Ogólnie chciałem też rozpakować root z tego z 2011 co link podsyłałeś

https://mega.nz/#!7lV1RTyL!ROgzZbvT7ZRt6PKks5zrDsYCDpbQoXn6GoybIb4ZmQQ

 

tamto się wrzuci link podeślę 😄

 

 

 

W sumie jakby może pakera miał na pliki .exs to by coś człowiek zdziałał ale większość co pobrałem to nie pakuje tego z rozpakowanego xenoxa co podsyłałeś , zawsze pod górkę 😅

Podsyłam linka do mega z clientem z 2012r.

https://mega.nz/file/719BkCgC#0UBzy-T91IDUDjnlI2GnwTcpgDyW1ZOu1dQHUd9YiUc

Wyczytałem gdzieś na forum ,że nie trzeba koniecznie pakować po rozpakowaniu root. Jedynie można myk zrobić że w pack usunąć root , i zawartość wypakowanego root'u wrzucić do głównego folderu z metinem. Wiekszy bajzel w plikach jest w folderze ale ponoć powinno działać tylko kwestia rozpakowania tego root'u zostaje zagadką czym jak nic z tym LZO nie radzi sobie -.-

Niestety ale ani jedno ani drugie nie odpowiada.

 

Gdzieś na necie widzialem unpacka z 2014 roku ale czy pełny to nie wiem 

 

 

Opublikowano
2 minuty temu, ADX666 napisał:

W sensie linki czy unpack rootu nie odpowiada?

unpack rootu, wygląda to tak ze proces przebiega pomyślnie do połowy po czym wyskakuje ze brakuje mi pewnych plików w bibliotece Microsoft framework, co jest dziwne.

Próbowałem tez z etermgr ale nie chciało nawet załapać 

 

 

Opublikowano
1 minutę temu, ADX666 napisał:

A jakiego programu używasz ? 😄

 

Epack32 , eter nexus (klucze na internecie znalazłem ale proces rozpokowania root konczy sie w połowie z błędem ze brakuje mi na komputerze biblioteki z  Microsoft framework , te pliki od ciebie z lekko zmienionym bypassem i etermgr

 

 

Opublikowano

A podeślesz te klucze ? 

 

Jeszcze jest jakiś Inferno do rozpakowywania ale nie mogę downloadu znaleźć do niego 

Opublikowano
7 minut temu, ADX666 napisał:

A podeślesz te klucze ? 

 

Jeszcze jest jakiś Inferno do rozpakowywania ale nie mogę downloadu znaleźć do niego 

Index

0239EH990581670 02111F6G074YU835

Pack
42BA23404653E1FAZXA140A6F6FBFC32

 

 

Opublikowano

To może faktycznie by trzeba było do tego clienta z 2014 a nie te 2011 i 2012 , poszperam jeszcze dziś może do pobrania gdzieś będzie ten z 2014, ewentualnie zamiast na win10 zobaczę czy na win 7 rozpakuje się 🤔

Opublikowano
20 minut temu, ADX666 napisał:

To może faktycznie by trzeba było do tego clienta z 2014 a nie te 2011 i 2012 , poszperam jeszcze dziś może do pobrania gdzieś będzie ten z 2014, ewentualnie zamiast na win10 zobaczę czy na win 7 rozpakuje się 🤔

Możesz spróbować, ja akurat na win11 robie wiec nie dziwi mnie ze nie moge do końca tego rozpakować i brakuje mi tych starych bibliotek.

 

 

Opublikowano

W sumie błędu nie wywala za to programy jak mają to wypakowywać to wywala i w sumie klapa z tym po całości 

Opublikowano
11 godzin temu, ADX666 napisał:

W sumie błędu nie wywala za to programy jak mają to wypakowywać to wywala i w sumie klapa z tym po całości 

U mnie to samo jest, program ładuje się do połowy i wyrzuca albo clienta albo błąd ze brakuje bibliotek Microsoftu które mam ale on chce stare.

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...