Skocz do zawartości

Potrzebuję pliki Xenox 2011r lub nowsze ewentualnie jakiś unpacker do plików root

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiada ktoś może pliki xenoxa z 2011r. ?(może być i nowszy)  i jest może root rozpakowany ? Pytam ponieważ po awarii dysku straciłem xenoxa na którym można było bez problemu na hamachi pograć , a plików do ogarnięcia LZOkey w sumie nie ma bo linki padły ;/. Stąd też takie pytanie gdyż lubię do tamtych czasów wrócić po prostu że tak to ujmę nostalgia i świetnie spędzone lata na nim.

W sumie nie pamiętam dokładnie jak to było czy po rozpakowaniu żeby spakować czasem ten lzo key ponownie będzie potrzebny dosyć dawno to było kiedy tego xenoxa miałem zrobionego pod hamachi ;/ 

* Może ktoś ma jeszcze hackshield_bypass.mix to jakby dało radę wrzucić na jakąś stronkę będę wdzięczny bardzo. 

Dziękuję wszystkim za pomoc!

Pozdrawiam

*z 2012 niby jakiegoś znalazłem ale żadnym unpackerem nie idzie rozpakować root ;/

Właśnie SFa mam bo jego akurat w chmurze trzymałem zaś clienta już nie wrzuciłem 😐

Tam też właśnie przeglądałem te pliczki tylko kurczę ten Avatar uruchomiłem normalnie ale pobugowany fest jest chciałem skupić się bardziej na tych xenoxach co jest 255 i 250 i za nic w świecie nie mogę root rozpakować a używałem w sumie 

FileArchiver2

EterNexus

Repackera od Moustikk

I Epack32

I w sumie tylko tego Avatara uruchomiłem chociaż miałem problem z wejściem do m1 wywalało ciągle lauchera ale to to ogarnięte już mam tylko no wolałbym tego oryginalnego xenoxa uruchomić ale żaden unpacker nie daje rady a zapewne przez LzoKey a nie mam nawet czym go rozkodować ;c bo kiedyś krążyła paczka taka z

fileextractor.py

- Der Gerät is back

- ackIndexReader

- hackshield_bypass.mix

- HxD

- Keybruter by Padmak

Z tego brakuje mi właśnie

- hackshield_bypass.mix

I nie ma skąd pobrać w sumie tego bo linki popadały ;/

3 minuty temu, ADX666 napisał:

Właśnie SFa mam bo jego akurat w chmurze trzymałem zaś clienta już nie wrzuciłem 😐

Tam też właśnie przeglądałem te pliczki tylko kurczę ten Avatar uruchomiłem normalnie ale pobugowany fest jest chciałem skupić się bardziej na tych xenoxach co jest 255 i 250 i za nic w świecie nie mogę root rozpakować a używałem w sumie 

FileArchiver2

EterNexus

Repackera od Moustikk

I Epack32

I w sumie tylko tego Avatara uruchomiłem chociaż miałem problem z wejściem do m1 wywalało ciągle lauchera ale to to ogarnięte już mam tylko no wolałbym tego oryginalnego xenoxa uruchomić ale żaden unpacker nie daje rady a zapewne przez LzoKey a nie mam nawet czym go rozkodować ;c bo kiedyś krążyła paczka taka z

fileextractor.py

- Der Gerät is back

- ackIndexReader

- hackshield_bypass.mix

- HxD

- Keybruter by Padmak

Z tego brakuje mi właśnie

- hackshield_bypass.mix

I nie ma skąd pobrać w sumie tego bo linki popadały ;/

podeślij ta paczkę to sam lookne na nią  

Edytowane przez Insigin

Ok już na mege wrzucam  ten z 2012 r

Ogólnie chciałem też rozpakować root z tego z 2011 co link podsyłałeś

https://mega.nz/#!7lV1RTyL!ROgzZbvT7ZRt6PKks5zrDsYCDpbQoXn6GoybIb4ZmQQ

tamto się wrzuci link podeślę 😄

W sumie jakby może pakera miał na pliki .exs to by coś człowiek zdziałał ale większość co pobrałem to nie pakuje tego z rozpakowanego xenoxa co podsyłałeś , zawsze pod górkę 😅

Podsyłam linka do mega z clientem z 2012r.

https://mega.nz/file/719BkCgC#0UBzy-T91IDUDjnlI2GnwTcpgDyW1ZOu1dQHUd9YiUc

Wyczytałem gdzieś na forum ,że nie trzeba koniecznie pakować po rozpakowaniu root. Jedynie można myk zrobić że w pack usunąć root , i zawartość wypakowanego root'u wrzucić do głównego folderu z metinem. Wiekszy bajzel w plikach jest w folderze ale ponoć powinno działać tylko kwestia rozpakowania tego root'u zostaje zagadką czym jak nic z tym LZO nie radzi sobie -.-

Godzinę temu, ADX666 napisał:

Ok już na mege wrzucam  ten z 2012 r

Ogólnie chciałem też rozpakować root z tego z 2011 co link podsyłałeś

https://mega.nz/#!7lV1RTyL!ROgzZbvT7ZRt6PKks5zrDsYCDpbQoXn6GoybIb4ZmQQ

tamto się wrzuci link podeślę 😄

W sumie jakby może pakera miał na pliki .exs to by coś człowiek zdziałał ale większość co pobrałem to nie pakuje tego z rozpakowanego xenoxa co podsyłałeś , zawsze pod górkę 😅

Podsyłam linka do mega z clientem z 2012r.

https://mega.nz/file/719BkCgC#0UBzy-T91IDUDjnlI2GnwTcpgDyW1ZOu1dQHUd9YiUc

Wyczytałem gdzieś na forum ,że nie trzeba koniecznie pakować po rozpakowaniu root. Jedynie można myk zrobić że w pack usunąć root , i zawartość wypakowanego root'u wrzucić do głównego folderu z metinem. Wiekszy bajzel w plikach jest w folderze ale ponoć powinno działać tylko kwestia rozpakowania tego root'u zostaje zagadką czym jak nic z tym LZO nie radzi sobie -.-

Niestety ale ani jedno ani drugie nie odpowiada.

Gdzieś na necie widzialem unpacka z 2014 roku ale czy pełny to nie wiem 

2 minuty temu, ADX666 napisał:

W sensie linki czy unpack rootu nie odpowiada?

unpack rootu, wygląda to tak ze proces przebiega pomyślnie do połowy po czym wyskakuje ze brakuje mi pewnych plików w bibliotece Microsoft framework, co jest dziwne.

Próbowałem tez z etermgr ale nie chciało nawet załapać 

1 minutę temu, ADX666 napisał:

A jakiego programu używasz ? 😄

Epack32 , eter nexus (klucze na internecie znalazłem ale proces rozpokowania root konczy sie w połowie z błędem ze brakuje mi na komputerze biblioteki z  Microsoft framework , te pliki od ciebie z lekko zmienionym bypassem i etermgr

20 minut temu, ADX666 napisał:

To może faktycznie by trzeba było do tego clienta z 2014 a nie te 2011 i 2012 , poszperam jeszcze dziś może do pobrania gdzieś będzie ten z 2014, ewentualnie zamiast na win10 zobaczę czy na win 7 rozpakuje się 🤔

Możesz spróbować, ja akurat na win11 robie wiec nie dziwi mnie ze nie moge do końca tego rozpakować i brakuje mi tych starych bibliotek.

11 godzin temu, ADX666 napisał:

W sumie błędu nie wywala za to programy jak mają to wypakowywać to wywala i w sumie klapa z tym po całości 

U mnie to samo jest, program ładuje się do połowy i wyrzuca albo clienta albo błąd ze brakuje bibliotek Microsoftu które mam ale on chce stare.