Skocz do zawartości

DWA SERWERY WoW z 2 osobnymi stronami internetowymi:


Rekomendowane odpowiedzi

DWA SERWERY z 2 osobnymi stronami internetowymi:

1. CLASSLESS - https://heroes-wow.com/pl/

2. UNLIMITED - https://heroes-wow.com/unlimited/

 

Zrobione przez Polaków.

 

Discord https://discord.com/invite/ZKB6utW, aby uzyskać szczegółowe informacje.

WIDEO

 

1. SERWER CLASSLESS

 

Nasz zespół przez kilka miesięcy pracował nad nowym serwerem i zakończyliśmy jego pierwszą fazę. Kiedy będziemy pewni, że jest stabilny, wypuścimy nasze pierwsze królestwo. To są obecnie potwierdzone funkcje dla nowego królestwa. Nasz własny nowy system bezklasowy Nasza zaktualizowana niestandardowa łatka System transmogowy Modele MoP do BFA (niektóre Shadowlands) Na podstawie progresji (poziom limitu 80 później) Krzyż frakcji Natychmiastowe ścieżki lotu Właściwy sklep w grze Nowa strona internetowa Nowy program uruchamiający Grupowanie/Gildie/Pola bitew Wyszukiwarka lochów Wyścigi niestandardowe Natychmiastowe ścieżki lotu Model systemu transmogowego Aktualizacje dla mobów/graczy/przedmiotów Elastyczne stawki doświadczenia(1-3) Zaktualizowany przedmiot Statystyki dla bezklasowych Przydatne przedmioty rzemieślnicze z zawodów Obecnie limit poziomu wynosi 69 i będzie się zwiększał co 3-4 tygodnie lub dłużej, w zależności od opinii graczy.

 

Oto działające funkcje, które zaoferujemy po wydaniu. Mamy plany zbudowania 255 Zabawnego świata, który w przyszłości będzie się na nim opierał. Ta kraina nadal będzie dostępna i grywalna dla tych z was, którzy wolą bardziej śnieżne wrażenia. W chwili, gdy pracujemy nad zakończeniem aktualizacji łatki i dodaniem większości naszych niestandardowych funkcji i systemów, które dodaliśmy przez lata. Nie ma jeszcze ETA w wydaniu, ale już wkrótce! Możesz zadać wszelkie pytania, jakie możesz mieć w naszej opinii. Pamiętaj, że możemy nie odpowiedzieć na wszystkie, ponieważ nie chcemy jeszcze ujawniać zbyt wielu szczegółów.

 

2. UNLIMITED SERWER - niestandardowe VIDEO dla zaawansowanych graczy

 

OD 2004 NAJLEPSZY SERWER WoW FUN , darmowy serwer 3.3.5+5.4.8+7.3 z cotygodniowymi WYDARZENIAMI, TURNIEJAMI i AKTUALIZACJAMI *BLIZZLIKE i NIESTANDARDOWE* *PLAY/PVE/PVP dla NIESTANDARDOWYCH ZADAŃ* *255 POZIOMÓW LIMITU* *100 000+ NIESTANDARDOWYCH ELEMENTÓW* *10 000+ GRACZY ONLINE* *NIESTANDARDOWY SYSTEM POZIOMÓW* *15 NIESTANDARDOWYCH INSTANCJI* *9 BOSSÓW ŚWIATA * *10+ NOWYCH WYŚCIGÓW* *BEZPŁATNA GRA Z SYSTEMEM DONACJI COINS* *WORKING BG I ARENA* *ZRÓWNOWAŻONE ZAJĘCIA* *DUNGEON FINDER* I WIELE WIĘCEJ!

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający forum DWA SERWERY WoW z 2 osobnymi stronami internetowymi:   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...