Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wiem ,nie hejtujcie ,ale zależy mi na byciu oryginalnym i nie chciałbym żeby ktokolwiek miał mojego skina z mc xD A jeśli się nie da to jak załatwić prawa autorskie albo jak zgłosić ludzi na namemc xD (serio się pytam)

Opublikowano

Nawet jeśli będzie ci się chciało chodzić do sądu z każdą osobą, która użyje twojego skina, to i tak nic nie zdziałasz z wielu powodów. Na tym, że ktoś używa twojego skina, nie stracisz ani grosza, a do tego nawet gdybyś znalazł kogoś z twoim skinem to zapewne będzie takich osób dużo więcej, o których nie wiesz. Jeśli tak bardzo chcesz ukryć swojego skina to zrób dwa skiny w jednym, ukazanie twojego prawdziwego będzie wymagało od innych osób wyłączenia tego na wierzchu.

Opublikowano
W dniu 9.04.2022 o 11:24, Helios1993 napisał:

Nawet jeśli będzie ci się chciało chodzić do sądu z każdą osobą, która użyje twojego skina, to i tak nic nie zdziałasz z wielu powodów. Na tym, że ktoś używa twojego skina, nie stracisz ani grosza, a do tego nawet gdybyś znalazł kogoś z twoim skinem to zapewne będzie takich osób dużo więcej, o których nie wiesz. Jeśli tak bardzo chcesz ukryć swojego skina to zrób dwa skiny w jednym, ukazanie twojego prawdziwego będzie wymagało od innych osób wyłączenia tego na wierzchu.

W sęsie ten temat już odpuściłem z tymi prawami autorskimi xd ale chodzi mi o to że jakiś arab który nagrywa na yt i jest jakimś właścicielem serwera to sobie wziął mojego skina i może sobie w pewnym sęsie tego skina przywłaszczyć i mi się to trochę nie podoba no bo postarałem się nad tym skinem heh

  • sk8erace1 zmienił(a) tytuł na Czy mogę zablokować możliwość pobierania mojego skina?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...