Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Slow Mu | Season 6 l x25 | No VIP, Seals | Play2Win / 700 online | start 25.03


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

 WWW.SLOWMU.NET 

 

Świeży serwer, dużo online (ok 700) polecam.

 

INFO
Version: Season 6
Exp Base: 25x ~ 5x (Dynamic)
Master Exp: 5x (200 ML)
Drop: 50%
Spots: 4 y 5 mobs (Hot 6 Mobs)
Elf Buff: 200 (Max Level)
Location: Perú
AntiHack Server Side
HWID LIMIT: 5

 

RESET
● Reset Type: Puntuative
● Reset Level: 400
● Reset Stats: On
● Reset Points: 500 x RR
● Reset Limit: 3
● Reset Zen: 70kk

 

EXTRA
➠ Helper Season 6
➠ Ranking in game F8!
➠ Resolutons 640x480~1920x1080
➠ Disconnect Friends (Login)
➠ AutoParty (/re auto)
➠ OffStore
➠ HP/SD Bar + Info (PvP, Party, Monstruos)
➠ Minimizer + Tray Icon Reduce CPU/GPU/RAM [F12]
➠ Reconnect
➠ Launcher + AutoUpdate
➠ OFFHELPER + AUTOPARTY

 

 

FLYER-SLOW-MU.jpg

Edytowane przez AxelGordon
Opublikowano

Polecam ten serwer, dopiero wystartował, nikt nie ma resa. Jestem Polakiem najwyżej w rankingu i właśnie zaczynam rekrutacje samych Polaków. Ciągle jest 800 online, więc sporo się dzieje. Spoko administracja, dużo eventów. Serwer stabilny. Wbijajcie, będzie wesoło.

Opublikowano
2 godziny temu, *BlackHawk* napisał:

zaraz zerkne

 

spoko, napisz do mnie w grze ElementhDL to wbijesz do guild, już się nas kilku nazbieralo 🙂

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 3.04.2022 o 12:54, elementh napisał:

Polecam ten serwer, dopiero wystartował, nikt nie ma resa. Jestem Polakiem najwyżej w rankingu i właśnie zaczynam rekrutacje samych Polaków. Ciągle jest 800 online, więc sporo się dzieje. Spoko administracja, dużo eventów. Serwer stabilny. Wbijajcie, będzie wesoło.

dalej tu gracie?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Pogralem chwile server wydaje sie spoko nie nalezy do latwych mam 190 lvl i nawet 1 kamyk nie polecial 😄 w party moze byc 7 osob pierwszy raz sie z takim czyms spotkalem 😄 wbijac wbijac robimy @ i jedziemy z nimi 😄 jak cos to pisac na nick PaanTalmud

 

Edytowane przez Talmud
Opublikowano

Grałem od początku ponownego startu (12 lub 13 sierpień) wbiłem nawet resa i wczoraj zakończyłem przygodę z tym serwerem. Admin to kompletny ignorant, ma wywalone na graczy z poza Ameryki Południowej, 50% tekstu w grze jest w języku Hiszpańskim/Portugalskim, łącznie z custom eventami typu pytania/odpowiedzi etc. Pomimo moich wielu starań i próśb o przetłumaczenie nic z tym nie zrobił. Lagi jak skurwesyn, ze względu że host leży w Kanadzie (wcześniej przed res acc był we Francji gdzie grało się przyjemnie) więc na dłuższą metę jest to nie do przyjęcia jak to ma być serwer pvp max 5 rr. Ogółem mówiąc nie ma z kim pogadać, zero graczy z Europy, nie wspominając o rodakach 😄 jedynie sama śmietanka Ameryki Południowej czyli Brazole, Peru czy Argentyna z którymi ciężko jest się dogadać, a oni po angielsku to tylko znają "hello", ewentualnie "how are you" 😄.  Po za interesującymi ustawieniami, braku vip, webshopów buffów pand etc. nie widzę więcej pozytywów a szkoda bo zapowiadał się ciekawy serwer.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...