Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Toutorial] Własny Serwer Od A Do Z


Czy na podstawie filmu oraz poradnika udało Ci się zrobić serwer ?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy na podstawie filmu oraz poradnika uda?o Ci si? zrobi? serwer ?

  2. 2. Czy wd?. Ciebie poradnik spe?nia kryteria userów tego forum ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam was moi KOCHANI!Wielu z was miało ciężki problem ze swoim privem ....Niektórzy z was nie wiedzieli jak poprawnie go odpalić , a ja Pomogę wam w tym ciężkim wątku MPCFORUM ....Wstęp bardzoo powoli się rozwija , ten poradnik będzie dość długi , zwróćcie uwagę że strasznie się rozpiszę .... Zaczynacie prawdopodobnie z NICZYM Ja ukoję was smutek i oświadczę że na swoim żałosnym początku czułem się tak samo jak wy...

Wy prawdopodobnie pełni słomianego zapału odważycie się przeczytać ten poradnik i przygotować się do ważnego momentu , do własnego priva .... A więc zaczynajmy !

 

 

 

Zaczniemy od kwestii czy twój komputer "uciągnie" chociaż kilka osób ...Od tego jest ten topic "Ile osób pociągnie twój komputer"

 

 

Daj mu + poprzez wejście na jego profil ....

 

 

 

Teraz już wiesz czy podołasz wymaganiom Prawdziwego Priva

 

 

Teraz czas na pobranie plików serwerowych ...

To jest ukryta treść, proszę

 

By:Merkon

 

Daj mu +

 

 

Wypakowujemy pliki serwerowe 7-Zipem którego można pobrać na oto Zaufanej stronie

 

Hasło do wypakowania plików to : mcncc.com

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Wypakowaliśmy my ?

 

5d8c14f1baa0c277.jpg

 

 

Teraz nazwę folderu zmieniamy na metin2 (mamy tam jakieś krzaczki :D)

 

Następnie mamy mamy plik o takiej skomplikowanej nazwie :D wyglądający tak :

a5fd194d96fd106c.jpg

 

Wypakowujemy go 7 Zipem , Jest to Microsoft Virtual PC którego instalujemy ...

 

Po zainstalowaniu mamy teraz pliki .vmc i .vhd wyglądające po zainstalowaniu VPC(Microsoft Virtual PC) mniej więcej tak :)

 

138bd05f09ccb483.jpg

 

zmieniamy ich nazwę na "mt2"

 

Teraz "komputerek otwieramy za pomocą notatnika ...

 

W 42 czy 43 linijce zmieniamy lokalizację komputerka i dysku , zmieniamy tę"krzaczki" na Naszą lokalizację tych dwóch plików tak jak poniżej :

 

6ee0913eb8e87406.jpg

 

 

Gdy zmieniliśmy wszystko zapisujemy.

 

 

I otwieramy Microsoft Virtual PC ...

 

Teraz naciskamy New-->Next-->Wybieramy opcję Add an existing virtual machine i dajemy Next --->Browse i wybieramy nasz "komputerek" i po wybraniu Next

-->Next

 

Teraz ściągamy Hamachi

 

które można znaleźć na tej oto stronie :

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Instalujemy i teraz w Settings wchodzimy wpierw w Memory i wybieramy ram który przeznaczymy na nasz serwer *

 

* Im więcej ramu przeznaczymy na serw , tym mniej jest ramu przeznaczonego na komputer (to znaczy im więcej ramu damy na serw , muli kompa im mniej , muli serwa)

 

I przechodzimy do Networking oraz liczbę sieci wybieramy 1 a Sieć "Hamachi Network Interface

 

Zdjęcie

 

I naciskamy OK

 

Teraz odpalamy naszą wirtualną maszynę

 

W menu FreeBSD wybieramy 1 (naciskamy 1)

 

Po krótkiej chwili czekana spyta nas się o login , podajemy mu root

 

Hasła niestety nie widać ale wpisujemy mcncc.com

 

teraz po zalogowaniu wpisujemy

 

sysinstall

 

Wybieramy kolejno

 

Configure-->Networking-->Interfaces

 

Teraz mamy tabelę ...

 

Host zostawiamy , domain też

 

Ipv4 Gateway , tam wpisujemy swoje ip z hamachi bez końcówki .100 !

 

Name serwer zostawiamy

 

I w Ipv4 adres wpisujemy swoje ip z KOŃCÓWKĄ .100

 

Netmask poprawiamy na 255.0.0.0

 

I przechodzimy do OK i ENTER I ZNOWU ENTER , teraz tworzymy sieci w Hamachi pod nazwę naszego serwa , domyślne hasło to 12345

 

Teraz pobieramy portmapa by backe37

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Skan

 

To jest ukryta treść, proszę

 

I Konfigurujemy go pod nasze ip z hamachi z końcówką .100

I po kolei włączamy porty , prawdopodobnie jeden z nich będzie na czerwono ALE NIE Szkodzi ...

 

teraz po tym wracamy do naszej wirtualnej maszyny i wpisujemy /etc/rc.d/netif restart

 

Następnie komendę która będzie uruchamiać nasz serwer : ./start

 

 

Nasz Serwer DZIAŁAAAAA!!!]

 

 

Co z tego ? Nie mamy ani kont ani ludzi :( ??

 

Od tego moi drodzy JEST MPC FORUM , masę tutków jak i co zrobić ...

 

Ale narazie macie włączony serw i co dalej ?

 

Są dwie opcje na CZYM może bazować

 

1.2Metin z 2008 roku i odpalamy poprzez spolszczenie

 

 

 

2.Jakiś chiński Client (Launcher do niego znajduje się w naszym metin2 , zatytułowana ta paczka jest "3 chińskie krzaczki" :))

 

Gdy bazujemy już na czymś może spokojnie grać !

 

ale rain był tak mądry że stworzył testowe konto które mamy od razu po stworzeniu serwa

 

rain

 

12345

 

 

Teraz do was moi KOCHANI KidModzi oraz Modzi , proszę nie usuwać tego poradnika ponieważ bardzo się nad nim zastanawiałem i zrobiłem specjalnie film do niego, prosiłbym o przyklejenie go i podpięcie do spisu poradników :)

 

 

Jeżeli pomogłem , Bardzo proszę o kilka + i o 5 , nie zapomnij o mnie ....

 

 

A oto film ! :

 

 

 

 

Może załatwiłby mi ktoś te 20% czy tam 10 :)

 

Poprawki wprowadzone ..

Edytowane przez MrMurdy
b79d72e0.png
Opublikowano

To już chyba 1000 poradnik o tym jak zrobić serwer na Hamachi. Ale to nic łap +

Opublikowano
Teraz pobieramy portmapa by backe37[/size

 

 

Nasz Serwer DZIAŁAAAAA!!!]

 

 

Teraz do was moi KOCHANI KidModzi oraz Modzi , proszę nie usuwać tego poradnika ponieważ bardzo się nad nim zastanawiałem i zrobiłem specjalnie film do niego, prosiłbym o przyklejenie go i podpięcie do spisu poradników :)

 

Najs ^^.

 

A co do tematu, było pełno tego rodzaju tutków, druga sprawa stylistyka - mnie już sam widok źle zastosowanych funkcji size odpycha od tego tematu.

Opublikowano

Tragedia, nie ogarniam tego, strasznie chaotyczne, poradnik nic nowego mnie nie nauczył, btw. od a do z ? chyba od a, do a ...

 

PS: Mogłeś chociaż sam wymyślić nazwę, a nie zżynasz ją od kogoś innego.

Opublikowano

Poradnik niezbyt czytelny, niczym nie urozmaicony, nawet tytuł ściągnięty od kogoś. Tak bardzo Ci się chciało robić kolejny poradnik i film, których i tak są na tym forum tysiące? Lol.

 

Widać, że bardzo się spieszyłeś bo wyrazy się powtarzają:bo bardzo często pojawiają się bezsensowne wyrażenia, np:

 

Wypakowaliśmy my ?

 

Widzę, że size już poprawione.

 

________________________________________________

 

Mimo, że dużo błędów to dam już tego + za twój wysiłek

34f175c6f4fc1946.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Daj mi

add.png

Opublikowano

chciałem dać - ale limit mi sie wyczerpal... a Дик, dam ci tego +

 

pozdro dla tej glupiej pizdy co dala mi -

57199140501148694665.png

Opublikowano

ja mam problem :( jak zrobiłem wszystko pisze networting is un coś tam czyli all good

hamachi zrobione porty on wszystko dobrze ale serw nie che się włączyć na spolszczeniu programem by kamer

ram 1250 upload:0.34 mb/s download: 2.39 mb/s miejsce na dysku :40 gb bambusek może na gg pomożesz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...