Skocz do zawartości
  • 0

wyrzucanie z gry

Pytanie

Witam mam problem.

mój komputer co jakiś czas wyrzuca aplikcje wyglądającą jak notatnik, tylko na kilka sekund. wyrzuca mnie ona z gry i dodatkowo wywala internet. Sprawdziłem w menedżerze zadań co włącza się w auto starcie i zobaczyłem coś co nazywa sie "Ad Munchen" w opisie miało, breakers.exe. We właściwościach sprawdziłem lokalizacje pliku i usunąłem z komputera( z kosza również). Następnie zrestartowałem komputer i aplikcja znowu się pojawiła. Ponownie ją usunąłem. Obecnie efekt nadal występuje, lecz alplikacji już nigdzie nie umiem znaleźć, inna możliwość jest też taka że to nie wina aplikacji. Ale wydaje mi się że to ona ponieważ nazywa się "breakers" break z angielskiego to przerwa. Poza tym kiedy ją usunąłem efekt rzadziej występuje. Nie pamiętam lokalizacji pliku a nie mam jak jej sprawdzić ponieważ aplikacji już nie ma. Ale z pamięci było to coś takiego

dysk lokalny-używtkownicy-appdata-roaming-google tam początkowo ją znalazłem mniej więcej.

yyyy

podczas pisania lokalizacji próbowałem ją sobie przypomnieć i znalazłem tą właśnie aplikcje w folderze użytkownicy. Prosze o pomoc z góry dzięki

miłego dnia, wieczoru

3 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Witam,

na samym początku powinieneś przeskanować komputer za pomocą Malwarebytes i Windows Defender. Jeśli nic nie wykryją, to wtedy pozostaje sprawdzić zaplanowane zadania itp.

• 0

próbowałem windows defenderem, ale nic nie wykrywał. A teraz w ogóle nie da się nic nim zrobić, bo pisze że "twój administrator IT odciął ci uprwnienia"

• 0

Pomocny może okazać się RKill - zabije procesy i usunie wpisy rejestru, które blokują oprogramowanie zabezpieczające. Następnie przeskanuj system MBAM, jako suplementacja MBAM - Emsisoft Emergency Kit oraz HitmanPro jako skaner drugiej opinii.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...