Skocz do zawartości

Stary gracz, potrzebuje servera godnego polecenia :D

Polecane posty

Siemka, chciałbym powrócić do grania w MC z małą ekipką na jakimś spoko serverze, interesuje mnie głównie survival - taki z gildiami i tego typu rzeczami, jednak na przestrzeni lat te typy serverów strasznie się rozwinęły i nie wiem czy nie ma czegoś lepszego (jakiś ulepszony survival czy coś). Ostatni raz na serverze widzieli mnie 8 lat temu na metropolis, także nie wiem co teraz na tych serverach się dzieje   Fajnie jakby były jeszcze takie elementy jak - ''praca'' za którą zarabia się walute, jakiś rynek , % szansa na wydropienie minerałów ze stone'a (% szansa, to pewnie już jest standard, ale tak dla pewności pisze), jakiś pewien element grindingu. 

Także jakbyście mogli to rzucajcie tutaj jakimiś propozycjami  

Wiele w polskim społeczeństwie Minecrafta zmieniło się na gorsze, nie wiem czy chcesz znać szczegóły. Jeśli jednak zdecydujesz się zjechać niżej to pamiętaj, że ostrzegałem.

Największe serwery składają się z toksycznych osób w wieku od 8 do 14 lat, ułatwień jest tyle, że trudno je wszystkie zapamiętać, z każdym rokiem dozwalane są coraz to nowsze cheaty, sami właściciele serwerów do ich konfiguracji zatrudniają amatorów, którzy nie potrafią skutecznie zabezpieczyć serwera, przez co często na internecie pojawiają się wycieki danych graczy (w wielu przypadkach spowodowane celowo przez zatrudnioną do konfiguracji osobę), w tym adresy ip i hasła, właściciele serwerów po kilkaset, nawet kilka tysięcy osób masowo sprzedają rzeczy takie jak cheaty, narzędzia do atakowania serwerów, fałszywe zabezpieczenia przed tymi narzędziami, a nawet kradzione konta graczy. To tylko część tego co warto wiedzieć o teraźniejszych dużych serwerach.

Wiesz już jak wyglądają duże polskie serwery, ale na szczęście na tych mniejszych nie jest tak źle. Jeśli wolisz spokojną grę to poszukaj serwera survival na najnowszej wersji do 50 graczy, lub nawet utwórz własny, prywatny. Jeśli wolisz rywalizację/pvp itp. to zainteresuj się zagranicznymi serwerami, np. hypixelem. Jeśli ogromna ilość grindingu ci nie przeszkadza to możesz też zainteresować się modyfikacjami, w niektórych paczkach znajdziesz ich ponad 300. Sam grałem na wielu, z czego najbardziej spodobała mi się paczka enigmatica 2 expert (która niestety została porzucona). Planuję zagrać na paczce all of fabric, ale muszę najpierw załatwić sobie nowy komputer. Istnieje wiele serwerów z różnymi paczkami modów, więc granie ze znajomymi nie powinno być problemem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...