Skocz do zawartości
  • 0

Unreal Engine 4 - Poszukuje ambitnych twórców

Pytanie

Cześć,

Od przeszło sześciu lat zajmuje się pisaniem gier w wyżej wymienionym silniku. Nie jestem w stanie zliczyć projektów, które zacząłem i nie skończyłem. Mam na swoim koncie jedną produkcję, która znalazła się w finalnej części realizacji. Spędziłem ponad 2 lata, dzień w dzień pisząc grę z której razem ze znajomymi mógłbym czerpać przyjemność z rozgrywki. Gra nie byle jaka, znajomi bardzo mnie chwalili i chętnie dawali rady jak usprawnić projekt w który włożyłem całe swoje serce i zapał. Niestety na końcowej fazie produkcji przygniotła mnie ilość drobnych błędów wynikających z różnych specyfikacji komputerów oraz zrównoważenia balansu rozgrywki co jest bardzo czasochłonne i trudne do wykonania. W skrócie poszukuje ambitnych entuzjastów tego wspaniałego silnika, którzy może tak jak ja nigdy nie udzielali się na forum, a szukali kogoś z kim można dzielić swoje pomysły i rozwiązania problemów, kończąc na współpracy przy projekcie. Poszukuje konkretnie osób, które mają doświadczenie z networkingiem i level designem by od podstaw stworzyć grę. Mój projekt jest w pełni przemyślany od początku do końca, nie ma na rynku podobnej gry. Oczywiście trzeba też mierzyć swoje siły nad ambicje, lecz projekt jest w pełni do wykonania dla 2-3 osobowego zespołu. Środowisko 3D FPP. Jeśli znajdzie się ktoś ktoś chętny do współpracy i zapoznania się z projektem zapraszam do kontaktu, najlepiej przez discorda (piotrek#8354)

Dzięki za poświęcony czas.

0 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...