Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] CarolineMT2.pl - Serwer [Hard]- S2! Klasyczny(Bez szarf,alchemii) [START][29.10.2021]-[18:00!] - Darmowy VIP!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

 

 

 

 

 

logo_s2.png.6519e4b63a86ffe2f60316956cfb

 

getto_za_plecami_mam.png.1adad131549d085

 

 

 

image.png

START SERWERA: 29.10.2021r., godz. 18:00

 

image.png

 

--- > Rejestracja Darmowy VIP <---- 

 

image.png

 

https://forum.carolinemt2.pl

 

image.png

      https://discord.com/invite/KmeDkeRqUg

      ( 2 tysiące osób na samym discord i cały czas rosnie)

 

 

image.png

 

 

 

image.png

image.png

image.png

 

 

 

image.png

 

image.png

 

 

image.png

 

image.png

image.png

image.png

image.png

 

 

Co od siebie moge dodac i jest naprawde istotne ze na serwerze będzie naprawde sporo ludzi jest to druga odslona o która prosili gracze czyli wlasnie wy! 

Co serwer jeszcze oferuje ? Gildyjne bonusy, także gildia to nie tylko dodatek ale i faktyczna korzyść. 

System petow ktore urozmaica nam rozgrywke. 

Na sam start praktycznie wjezdzamy w event Halloveen , więc nie ma zamulania przy komputerze .

Jest bardzo dobry balans postaci,więc kazdy znajdzie cos dla siebie. 

To nie jest serwer na chwile,sam fakt s1 stoi nadal 🙂

 

 

 

https://forum.carolinemt2.pl/index.php?/topic/2817-wydarzenie-halloween/ <---- link do wydarzenia Halloveen 🙂

https://carolinemt2.pl/download <---- Link do pobrania klienta

 

-->Darmowy VIP<-- Link do otrzymania darmowego Vipa 

 

 

 

 

Administratorem serwera jest Dizel  pierwszej, jak i drugiej odsłony CarolineMt2.

Wszelki kontakt proszę kierować na priv lub tutaj. 

 

źródło Carolinemt2.pl

https://forum.carolinemt2.pl/

Dla MPCforum.pl

 

 

Edytowane przez Omagicoo
  • Omagicoo zmienił(a) tytuł na [ZAPOWIEDZ] CarolineMT2.pl - Serwer [Hard]- S2! Klasyczny(Bez szarf,alchemii) [START][29.10.2021]-[18:00!] - Darmowy VIP!
Opublikowano
1 godzinę temu, Insigin napisał:

Shaggiemu to sie chyba nudzi XD 

Byc moze tak,byc moze nie. Ogolnie to bardziej intencja i chec wielu graczy powstania S2 przyczynila sie do tego :).  Sam powiem uczciwe również byłem zadowolony z S1

7 godzin temu, Mefistoteles napisał:

co to kur*** jest XD

???

Opublikowano
Dnia 29.10.2021 o 23:11, Omagicoo napisał:

Byc moze tak,byc moze nie. Ogolnie to bardziej intencja i chec wielu graczy powstania S2 przyczynila sie do tego :).  Sam powiem uczciwe również byłem zadowolony z S1

Raczej tak.

Graczy tam mało co było ok 1k na starcie a potem leciało w dół aż stanęło przy 200-400 także no słabo jak na takie serwery ale wiadomo lipna reklama + kartoteka shaggiego zrobiła swoje. Na S2 raczej cudu nie będzie.

 

 

Opublikowano
Przed chwilą, Insigin napisał:

Raczej tak.

Graczy tam mało co było ok 1k na starcie a potem leciało w dół aż stanęło przy 200-400 także no słabo jak na takie serwery ale wiadomo lipna reklama + kartoteka shaggiego zrobiła swoje. Na S2 raczej cudu nie będzie.

nie no caly czas trzymal poziom sie przez 4msc - 1000 osob online . teraz na s2 jest podobnie zobaczymy jak z czasem to wyjdzie ale jak na razie nie jest zle mozna pograc 🙂

Opublikowano

Kwestia indywidualna. Jak dla mnie spoko sprawa jak ktos ma wiecej czasu by pograc dluzej. A jak mniej to wiadomo, to juz wybor indywidualny.

Ale ogolnie polecam sprawdzic, dla kogos kto lubi typowego starego harda bez dodakow zbednych fajna to opcja.

 

 

 

 

https://CarolineMT2.pl/r/K8BK67JT

Rejestrujac sie przy pomocy tego linka otrzymujecie VIP na 3dni + za kazde doladowanie(dodatkowe konto premium) 

  • 3 lata później...
Opublikowano

Zdjęcia prezentacji wygasły, sam serwer od tamtego czasu miał już odsłony które są inne od tej tutaj dlatego zamykam i przenosze do archiwum. 

╔═▣◎▣═══ SILENCE ═══▣◎▣═╗
» Cień ostrza. Cisza przed burzą. «
☯ Wojownik starego świata ☯

⛩️Droga bushido ⛩️

Szept nocy... znikam, zanim mnie zauważysz.

════════════════════════

1.gif

  • Silence zablokował(a), odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...