Skocz do zawartości

Skyrim Special Edition problemy z działaniem modów

Polecane posty

Jak w temacie, nie działają mi mody.

Ale konkretniej, żeby potem nie było bezmyślnych pytań:

Prawie od zawsze mam problemy z modowaniem, ale, żeby była jasność, nie chodzi mi o to, że nie wiem jak modować, tym bardziej, że jak już przychodzi co do czego, to każdy sobie poradzi z NMM i Vortexem. Mój problem polega na tym, że mody po prostu nie chcą działać. Zawsze pojawi się jakiś problem, zawsze coś będzie nie tak. A kiedy nastanie moment, że rozwiążę wszystkie problemy, to wtedy mody nie działają... bo tak i to dosłownie. Nie będę się zagłębiać w przeszłość kiedy to próbowałem instalować 10 modów, co skutkowało błędami gry. Opowiem swój problem na podstawie dzisiejszego zdarzenia, kiedy to próbowałem manualnie zainstalować jeden mały mod, konkretnie na zbroję  Witchplate (https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/17053?tab=description). Banał, pobierasz pliki z winrarem, potem albo wypakowujesz, albo otwierasz plik i przeciągasz zawartość do foldera "Data", gdzie plik data? common>Skyrim SE itd. Jest nawet prościej, bo w folderze data pliki od moda są ładnie wyodrębnione, dzięki czemu jest pewność co jest częścią moda. Czytam opis, robię wszystko z instrukcją iiii... i nie działa. Sprawdziłem inne poradniki, metody troszke inne ale efekt ten sam, zrobiłem tak samo iiii.... i kurde NIE DZIAŁA. Więc teraz niech ktoś mądry mi powie, gdzie leży problem, bo ja nie mam siły do cholery jasnej... (na marginesie dodam tak na szybko, że kolejnym potwierdzeniem na to, że wina nie leży konkretnie po mojej stronie jest to, że gdy kiedyś instalowałem mody, to kożystałem z vortexa i też nie działało... ale tylko w skyrimie, ponieważ, robiąc wszystko dokładnie tymi samymi sposobami, mody do takiego Fallout 4 działąły cudnie, ale Skyrim odmawiał, bo tak, więc no...)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...