Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, postanowiłem stworzyć serwer mc 1.17.1 survival-ekonomia-gilidie.

 

mapa bez działek, po prostu surowce i jadka.

 

Bawiłem się takimi rzeczami, siedziałem dziś okolo 10h nad poradnikami aczkolwiek nadal mam problemy z niektórymi rzeczami.

 

Zaczynam całkowicie od zera, czy może posiada ktoś z was jakiś konkretny poradnik jak zrobić rangi?

 

Zrobiłem trzy rangi, aczkolwiek z wlasciciela nie da sie wysylać wiadomosci a z vipa już tuz tak, wlasciciel nie może sie tepac do graczy a gracze do własciciela juz tak.

Itp

 

Teraz próbowałem wgrać spawn, bo nie buduje jakoś konkretnie dobrze i niestety też wszystko się buguje bo pojawia się to w połowie pod ziemią 🙂

z góry dzięki 

 

Opublikowano
3 godziny temu, Ebola3321 napisał:

jak zrobić rangi?


 

3 godziny temu, Ebola3321 napisał:

Teraz próbowałem wgrać spawn, bo nie buduje jakoś konkretnie dobrze i niestety też wszystko się buguje bo pojawia się to w połowie pod ziemią

Musisz stanąć w odpowiednim miejscu, lecz lepszy byłby spawn na 20 kratek niż gotowy spawn z internetu.

Opublikowano
12 godzin temu, Helios1993 napisał:

Musisz stanąć w odpowiednim miejscu, lecz lepszy byłby spawn na 20 kratek niż gotowy spawn z internetu.

Może i masz rację.

Robię wszystko tak samo, jak na tym pluginie, aczkolwiek dalej mam jakieś niezrozumiałe błędy z rangami typu że ja, z najwyższej rangi nie mogę napisać do kogoś wiadomosci na /msg a ktoś z rangi gracz już może to zrobić, to samo jest z /tpa nick 

Opublikowano
42 minuty temu, Helios1993 napisał:

Podeślij listę pluginów.

Pluginów 8 : Essenitals, essentialsChat, essentialSpawn, LuckPerms, Player kits, valut, WorldEdit, WorldGurad

 

Wszystko praktycznie działa oprócz tego, co napisałem wyżej. 

Nie każda ranga moze tpa, nie każda moze /msg

 

Opublikowano (edytowane)
1 godzinę temu, Helios1993 napisał:

Daj screenshota z /lp group <ranga, której nie działają komendy> permission info

To jest ukryta treść, proszę

To jest z rangi " wlasciciel " w której działa /msg ale niestety nie działa /tpa

 

Niżej natomiast podaje z VIP

 

To jest ukryta treść, proszę

 

a tutaj ze zwykłego gracza

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Ranga wlasciciel ( pan ) - nie dziala /tpa 

Ranga vip - nie dziala /msg 

 

 

Jeszcze jedno, zauważyłem że jak działa na randze VIP ten /tpa to ten teleport, działa natychamistowo, da się jakoś ustawić aby trzeba było odczekać te 3 sekundy? to samo tyczy się warpów

Edytowane przez Ebola3321
Opublikowano (edytowane)
2 godziny temu, Helios1993 napisał:

Nadaj defaultowi uprawnienie essentials.tpaccept.

Bomba!

Działa wszystko, łap serducho.

 

Co jeszcze byś mi doradził, aby dodać na serwer? praktycznie wszystko działa jak należy, zostały mi gildie, ale zaden plugin nie chce cos mi dzialac, ale mysle ze to ogarne. 

Ale czy cos jeszcze, aby gra na serwerze byla przyjemniejsza? 

hKzzJw.png

 

Edytowane przez Ebola3321
  • sk8erace1 zmienił(a) tytuł na Jak zrobić podstawowe rzeczy na serwerze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...