Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Porada] 88Sm :P Na Co Wydac I Kiedy? :P


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...

Mam 88 smoczych monet na pewnym koncie xP

odrazu mowie ze bede gral na s24 ;p sura bm ;p

 

I radzice na co wydac?

Czy odrazu kupic jakis pierscien expa ?

jak mi zostanie to co jeszcze? ;p

 

PS: rekawicy nie bede brał na te konot bo EM2 zrobie dropera i tam kupie reke na 7 dni wiecie za co ;p z te darmowych 57 sm xD

49591863631244318077.png

 

Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz na PW.

A chcesz dostać odpowiedź? To czytaj uważnie


  1. - Nie zaczynaj zdania od "ej" "ty" itp.
  2. - Zdanie zaczynaj od dużej litery.
  3. - Nie rób błedów ort..
  4. - Brak polskich i literówki jeszcze ujda .

Nie zgadzasz się się z powyżej przeddstawionymi pkt?

To NIE pisze i nie zawracaj mi głowy!

Opublikowano

no własnie tez nie bardoz gonie za pierscieniem na start...

bo na poczatku botow setki i n3o ksujacych wiec wiele nie skorzystam z tego ;p

49591863631244318077.png

 

Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz na PW.

A chcesz dostać odpowiedź? To czytaj uważnie


  1. - Nie zaczynaj zdania od "ej" "ty" itp.
  2. - Zdanie zaczynaj od dużej litery.
  3. - Nie rób błedów ort..
  4. - Brak polskich i literówki jeszcze ujda .

Nie zgadzasz się się z powyżej przeddstawionymi pkt?

To NIE pisze i nie zawracaj mi głowy!

Opublikowano

Dlatego szćzęśliwą monete, ponieważ zarobisz na start kase, i kupisz na poczatku (postarasz sie) eq, poniewaz potem bedzie tylko drozalo!

Opublikowano

jak niewiesz co teraz z tym zrobić a masz zamiar wbić duży lvl to zostaw sobie na pierścień i kup go jak będziesz miał około 50lvla

Opublikowano

yhym, zanim wbije 50 lvl minie na takim serwerze dużo czasu. Grałem kiedyś na 23 na początku i naprawdę trudno! Wszyscy Ci ksnują, całe m2 załadowane, tak samo jak m1, Na pieskach sobie sknuja ... Więdz jedynie kasa go zbawi ;p

Opublikowano

pierscien kupie gdzies jak na BO bedzie dalo sie expic ;p

ewentualnie na dzikusach ;p

 

niechce byc w toppce bo i tak sie nie dostane..nie gram jak oni w dzien i w nocy

 

Lista Zakupów:

- Trzecia Ręka(7dni) : 13 SM

- Medal Szczęścia(7dni) : 36 SM

------------------------------------------

88 SM - 49SM = 39SM zostaje ;p

 

*Co miesiac jak mi bedzie potrzebne doładuje sobie 30sm EsEmEsEm ;p

49591863631244318077.png

 

Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz na PW.

A chcesz dostać odpowiedź? To czytaj uważnie


  1. - Nie zaczynaj zdania od "ej" "ty" itp.
  2. - Zdanie zaczynaj od dużej litery.
  3. - Nie rób błedów ort..
  4. - Brak polskich i literówki jeszcze ujda .

Nie zgadzasz się się z powyżej przeddstawionymi pkt?

To NIE pisze i nie zawracaj mi głowy!

Opublikowano

Pierścień expa na dzikusach? o.O Albo na BO? Śmiesznyu jesteś ;) Nie warto tam się tak szybko expi ... na +40/45 lvlu zacnzij kupować (jak już nie bedziuesz mial co z kasa zrobic) pierscienie expa ...

Opublikowano

ok dzieki za all rady ...ale teraz mam pewien problem ;p

wczesniej kupilem na X koncie smocze monety za te SponsorBuy z Tchibo czy jak tam ;p

 

i teraz na koncie dropera wchodze i nie ma tam tej opcji ;p

dlaczego tak jest? patrzylem na google chroome i mozilla :(

ciasteczka usuwalem...

49591863631244318077.png

 

Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz na PW.

A chcesz dostać odpowiedź? To czytaj uważnie


  1. - Nie zaczynaj zdania od "ej" "ty" itp.
  2. - Zdanie zaczynaj od dużej litery.
  3. - Nie rób błedów ort..
  4. - Brak polskich i literówki jeszcze ujda .

Nie zgadzasz się się z powyżej przeddstawionymi pkt?

To NIE pisze i nie zawracaj mi głowy!

Opublikowano

tak ;p 57sm ;p

 

ale jak na nowym koncie chce jeszcze to zrobic to nie ma tej oferty :(

49591863631244318077.png

 

Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz na PW.

A chcesz dostać odpowiedź? To czytaj uważnie


  1. - Nie zaczynaj zdania od "ej" "ty" itp.
  2. - Zdanie zaczynaj od dużej litery.
  3. - Nie rób błedów ort..
  4. - Brak polskich i literówki jeszcze ujda .

Nie zgadzasz się się z powyżej przeddstawionymi pkt?

To NIE pisze i nie zawracaj mi głowy!

Opublikowano

A moim zdaniem 3 reka.

Polecam ja wybrac, poniewaz co Ci to da, ze wyleci wiecej kasy, jak nooby ksuja i kase kradna.... (EM2 podnosi)

Takim sposobem wylatuje mniej, ale podnosisz wszystkie Yangi.

+

dobo95.png

Sygrantura by AgatkaPL :) Dziekuję ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...