Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S5][x10] DarkMu Team | DarkMu.PL Drop 20% PVP - Zapowiedź sewera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Bonjour przyjaciele! Z biegiem czasu zabrakło mi starych czasów łupania w MuOnline na prywatnych serwerach ze znajomymi.


Sporo serwerów przebijają się sezonami ilością expa i dropa oraz typowego Pay2Win'a, a mnie osobiście to nie jara.

Wyciągnąłem więc stare pliki nad którymi pracowałem za czasów DarkMu S2 postawiłem maszynę i od dobrego miesiąca w urlopowym zaciszu pracuje nad sewerem.

Serwer Polski promowany pośród polskiego community, oczywiście nie zabronie grania osobom z innych krajów, bo po co?

Sezon 5 z paroma wodotryskami, ale nastawiony na klasykę i świetną zabawę. Chciałbym zorganizować masę eventów i zachęcić Was do grywalizacji!

 

DarkMu Logo

 

Poniżej trochę informacji

 

image.png

 

image.png

 

image.png


Wątek na dniach będzie rozbudowany o szerszą prezentacje konfiguracji, eventów itd. 

Strona www.darkmu.pl jest już live, powoli rozbudowywana o kolejne moduły.

 

 

Zapraszam do wspólnej dyskusji i rzucania pomysłami jak za dawnych czasów, może ktoś mnie tutaj jeszcze pamięta 😉 

Serwer robię dla siebie i dla nas więc większość decyzji będzie wspólna. 
 

Edytowane przez VVirus

DMT 😉

Opublikowano

Dzięki! Kończę właśnie temat implementacji antycheata, została mi tylko konfiguracja webshopu i kredytów w ten sposób, aby zdobywać je za granie, wykonywanie zadań i grywalizacje w ramach community. 

 

Będzie fajnie :)

DMT 😉

Opublikowano
18 godzin temu, YETee napisał:

szewa12 to pewnie Wesh:)

 

No to ja juz nie moge sie doczekac.

 

nie wiem kto to Wesh 🤓

sygnatura.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...