Skocz do zawartości

[Dragon's Blade II FX] Zbieram ekipę do pogrania i założenia Polskiej Gildii

Polecane posty

Witam, cześć i siemanko wszystkim.

Ostatnimi czasy miałem nieco czasu więcej żeby przysiąść do pogrania w gry i szukałem sobie gry do pogrania o niewysokich wymaganiach systemowych, a że jakiś czas temu w czasach kiedy Windows Phone jeszcze widniało na tabelach statystyk systemów mialem okazję grać wieczorami pod kocem na strychu w pewien tytuł pomyslałem że zobaczę czy został dodany do listy gier na komputery z podobnymi wersjami systemu i jak się okazało ku mojemu miłemu zaskoczeniu tytuł którego szukałem znalazł się w kategorii dostępnych gier.

mN4dcsGU8iNRL8O6Q6rpBOWpizpcB-dgh1PyJlwZ

Tytuł ten to wspomniany w temacie Dragons Blade... gra osadzona w krainie Larkwood do której został otwarty portal między światami i do krainy zaczęły się wdzierać moce nieczyste które porwały siostrę głównego bohatera. Bohater kiedy orientuje się co się właściwie dzieje postanawia wyruszyć w podróż by odszukać i uratować siostrę. Gra oferuje nam wybór z 8 lub 9 dostępnych klas bohaterów, kilka lokacji w których możemy na arenie online konkurować z innymi graczami bądź tez gildiami w różnych konkurencjach m.in. możemy wziąć udział w czymś co się nazywa Fishing Derby [na polski tłumaczyłbym to moze na jakieś zawody łowieckie] gdzie każdy gracz moze wziac udzial jesli tylko złowi okreslony gatunek ryby., no ale mniejsza, wróćmy do samej rozgrywki gra toczy sie od 1 do 85 poziomu rozwoju postaci oferując nam w miedzyczasie rozległe krainy dziesiątki różnych potworów i kopalnie do pokonywania i zdobywania przeróżnych sprzetów. Nie wiem czy mógłbym dodać cos więcej poza linkami do samej gry, niestety gameplayu ani screenów na chwilę obecną nie mam.

XDIUIHGyLrP0-eDSTQuSKpo5of1t6pg4Iekc2ZXo

Link do Sklepu Microsoft z linkiem do gry. Gra jest całkowicie w wersji FreeToPlay czyli nie musimy się martwic dodatkowymi czy ukrytymi opłatami.

MS Dragon's Blade II FX

xsu31o8mwrcGETLP76uUMN7LrRrSXovoVeEbNmja

Wsparcie dla Twórcy mile widziane.

do zobaczenia w grze

Pozdrawiam, Johnny.

kIKidydV3yotAhJzEfXn8fgb4r8HaSe5siOFf_0M

[grafika kradziona gdzieś w internecie]

Edytowano przez Johnny d(O.O)b
uzupełnienie braków informacyjnych w temacie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...