Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam adma na jednym servie ale mam tez tam bana na 4godziny jak moge sie odbanowac nie wchodzac na server (adma mam na steam_id)

Opublikowano

ty nie możesz sie odbanować tylko H@ serva mozne bo tylko on ma dostęp do serva ty masz tylko adma.

ZAPRASZAM NA TEAM SPEAK3 !!

 

IP: 178.63.154.35

Port: 9987

 

DARMOWE KANAŁY DLA WSZYSTKICH ORAZ POSZUKUJEMY SERVER ADMINÓW !!

Opublikowano

tylko ze idny admin mnie zbanowal(nie H@) za to ze go killnelem :) bo niechcialo mi sie czekac do konca rundy na deathrunie xD pozatym wyzywal innych :)

Opublikowano

Może miał nadane prawa Administratorskie Pomyślałeś o tym ? :P

Opublikowano

sex12 jest to tak jest zwykly admin i full admin i full admin moze banowac zwyklego adma... i pewnie ty masz zwyklego adma a ten typ mial full i cie zbanowal dlatego mowilem ze jezeli nie chcesz czekac 4h napisz do H@ serva

ZAPRASZAM NA TEAM SPEAK3 !!

 

IP: 178.63.154.35

Port: 9987

 

DARMOWE KANAŁY DLA WSZYSTKICH ORAZ POSZUKUJEMY SERVER ADMINÓW !!

Opublikowano

@Up. To widzę jaki z ciebie admin. Pr0. Tak tak. Wiem... Pewnie jakaś n00B siec serwerów cię wzięła na adma... Ale dobra.

@Topic. MATEJ88WB - Nie pisz jak nie wiesz.

@reszta: Możesz się odbanowac jeżeli masz hasło RCON albo poprostu czekaj te 4h. Pzdr.

 

@CO DO BANOWANIA ADMINÓW : Adm adma może banować o ile nie ma wgranego pluginu na prawa administratora (Anty ban itp)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...