Skocz do zawartości

Jaki jest dobry launcher

Polecane posty

Dzień dobry korzystam z t lunchera ale chciałbym się was zapytać jaki jest dobry launcher do grania żeby mieć dużo FPS oprócz blazing packa (nie mówię że tam jest dużo FPS tylko by go nie polecać)

Z góry dziękuję

A i zapomniałbym jaki jest również dobry plugin na anty cheat 1.17?

Jedynie oficjalny launcher od Mojanga jest dobry.

Korzystanie z launcherów tworzonych przez społeczność jest niebezpieczne oraz w wielu przypadkach nielegalne. Przykładem takiego złego launchera może być podany przez ciebie tlauncher, który nie tylko pozwala nielegalnie grać w Minecrafta za darmo, a dodatkowo (według wielu źródeł) pobiera zmodyfikowaną Javę z prywatnego serwera i przez ten właśnie serwer przekierowuje dane logowania do zakupionego konta. Co do pytania jaki launcher zwiększa fpsy, odpowiedź jest prosta: nie ma takiego. Launchery nie są w stanie zwiększyć wydajności kodu gry bez jego modyfikowania, a sam Mojang zabrania to robić (dlatego właśnie powstały np. mody oraz patche). W oryginalnym launcherze możesz edytować flagi startowe, co może trochę pomóc z wydajnością gry. Możesz zwiększyć wartość Xmx (ale nie przesadzaj z nią, zostaw trochę ramu na wszystko inne co masz na komputerze) oraz dodać Xms z wartością równą Xmx. Możesz też skorzystać z modów takich jak Sodium.

6 godzin temu, Helios1993 napisał:

Jedynie oficjalny launcher od Mojanga jest dobry.

Korzystanie z launcherów tworzonych przez społeczność jest niebezpieczne oraz w wielu przypadkach nielegalne. Przykładem takiego złego launchera może być podany przez ciebie tlauncher, który nie tylko pozwala nielegalnie grać w Minecrafta za darmo, a dodatkowo (według wielu źródeł) pobiera zmodyfikowaną Javę z prywatnego serwera i przez ten właśnie serwer przekierowuje dane logowania do zakupionego konta. Co do pytania jaki launcher zwiększa fpsy, odpowiedź jest prosta: nie ma takiego. Launchery nie są w stanie zwiększyć wydajności kodu gry bez jego modyfikowania, a sam Mojang zabrania to robić (dlatego właśnie powstały np. mody oraz patche). W oryginalnym launcherze możesz edytować flagi startowe, co może trochę pomóc z wydajnością gry. Możesz zwiększyć wartość Xmx (ale nie przesadzaj z nią, zostaw trochę ramu na wszystko inne co masz na komputerze) oraz dodać Xms z wartością równą Xmx. Możesz też skorzystać z modów takich jak Sodium.

wyjdz z tą nielegalnością już bo nudzisz pod każdym tego typu tematem, a co do topicu, shiginima crystal launcher, najbardziej zoptymalizowane i szybkie

8 minut temu, Ekrahb napisał:

wyjdz z tą nielegalnością już bo nudzisz pod każdym tego typu tematem, a co do topicu, shiginima crystal launcher, najbardziej zoptymalizowane i szybkie

Czy ty musisz pod każdym tematem trollować? Bo to widać że trollujesz, nie da się mieć aż tak niskiego ilorazu inteligencji żeby pisać to na poważnie.

2 minuty temu, Helios1993 napisał:

Czy ty musisz pod każdym tematem trollować? Bo to widać że trollujesz, nie da się mieć aż tak niskiego ilorazu inteligencji żeby pisać to na poważnie.

wyjdz na dwór, te forum było od cheatów i innych nielegalnych od lat, teraz regulamin mówi na odwrót, lecz tego forum już nikt nie nadzoruje, ułomie a ludzie dalej chcą się dowiedzieć. każdy kiedyś korzystał z nopremium launcherów, crackował gry, czy inne, w tym i ty, pajacu

@edit i trollują to mi gry tacy ludzie jak ty w lidze

Edytowano przez Ekrahb

Przed chwilą, AlexsanderARG napisał:

Panowie 🙂 

Wszelka dalsza dyskusja, będzie skutkowała nadaniem punktów ostrzeżeń, a tego byście nie chcieli, prawda? 😉 

niszczyciel dobrej zabawy

2 minuty temu, Ekrahb napisał:

forum było od cheatów i innych nielegalnych

Było, ale z oczywistych powodów już nie jest. Zatrzymałeś się w czasie jak typowe minecraftowe dziecko easyhc. Twoim tokiem myślenia mogę zachęcać do gwałcenia dzieci, ponieważ tysiące lat temu było to legalne...

Dość często widzę ze dużo osób decyduje się na Shiginima launcher.

Z alternatyw masz Lunar launcher, Crystal launcher, Fenix oraz SK launcher.

Co do pluginu zależy czy chcesz płatny bądź darmowy.

@Ekrahb nie dyskutuj z nim o non-premium bo to strata czasu, on w swoje zaparte.

Antycheat? Korzystałem z Matrixa, ale okazał się totalną klapą na 1.17, ponieważ co chwila rzucał errorami w konsoli, albo niekiedy wywalił serwer na plecy. Korzystam z Vulcana i to dobry wybór, ale no płatny. Jednakże bardzo polecam, ponieważ jest dużo blokad, przez co filtruje użytkowników jeszcze lepiej. Tylko proszę, nie pobieraj go za darmo, bo to po pierwsze nie fajne, a po drugie możesz sobie bardzo zaszkodzić, bo często płatne pluginy wrzucane za darmo mają backdoory.

Co do launcher, no to nie polecę żadnego oprócz oficjalnego, ponieważ tylko z niego korzystam.

Ok dziękuję no tutaj chce akurat darmowy bo to nie będzie serwer 100 osób tylko taki 10 osób do pogrania a wiem że niektórzy mogą mieć cheaty i wolę by to było

A i potrzebuję jeszcze pomocy z logowaniem robię serw na aternosie bo jak wspomniałem mały serwer dla kolegów więc nie wykupuję może kiedyś a mam problem z logowaniem ponieważ da się chyba patrzeć f3 przy logowaniu korzystam z login seciurity ale nie widzę komendy by teleportowało na spawna przy logowaniu a potem teleportowało z powrotem

Jeśli jakieś błędy ortograficznie wystąpiły to za nie przepraszam

A tak żeby od razu jak tu jestem mam problem z tym co opisałem to czy ktoś mógłby dać parę pluginów które dużo nie ważą a np zmniejszają lagi na 1.17 na tym mi tak nie zależy bo lagów nie mam prawie ale ogólnie jakieś mało warzące pluginy każdemu kto mi pomógł serdecznie dziękuję 🙂

2 godziny temu, Xiadia napisał:

potrzebuję jeszcze pomocy z logowaniem

Najlepszą opcją byłoby włączenie trybu online, ale zapewne część twoich kolegów to piraci. Możesz skorzystać z authmereloaded i włączyć w configu opcję teleportującą gracza na spawn przed zalogowaniem (i w poprzednie miejsce po zalogowaniu). Loginsecurity jest pełen błędów, np. często usuwa graczom wszystkie przedmioty.

2 godziny temu, Xiadia napisał:

czy ktoś mógłby dać parę pluginów które dużo nie ważą a np zmniejszają lagi na 1.17

Chunky(ustaw border i wygeneruj tym pluginem chunki do tego borderu), Insights(zlimituj bloki takie jak redstone, hoppery czy skrzynie), Farmcontrol(wyłącz freezowanie mobów, korzystaj z niego tylko do limitowania farm). Wszystkie inne pluginy reklamujące się jako "antilag" to scamy, dla przykładu usuwanie wszystkich przedmiotów z ziemi w jednym momencie powoduje większe lagi niż same te przedmioty, a stackowanie mobów powoduje ciągłe ich respienie na nowo do limitu i ponowne stackowanie, w kółko co tick * limit ustawiony w bukkit.yml * ilość graczy online. Aternos posiada opcję "optymalizacji" świata, która jest odwrotnością optymalizacji, ponieważ usuwa wygenerowane już chunki i zmusza serwer do wygenerowania ich na nowo. Warto ją wyłączyć w zakładce ze światem. Najwięcej da użycie dobrego silnika, np. Tuinity, lecz z tego co wiem nie ma go na aternosie, najlepsze co tam dostaniesz to Paper. Za jakiś czas wszystkie zmiany z Tuinity zostaną przeniesione do Papera, więc możesz wejść na serwer discord Papera i patrzeć na ogłoszenia. Sporo da także poprawne skonfigurowanie plików konfiguracyjnych serwera, do tego skorzystaj z poradnika od YouHaveTrouble lub ze spolszczonej przeze mnie wersji, znajdziesz je na githubie (github.com/YouHaveTrouble, github.com/Helios3991).

Ok dziękuję za wszystko

Tylko jest mały problem czy jest jakiś poradnik jak wykonać pełną konfigurację tego pluginu z logowaniem jestem jeśli o to chodzi nie doświadczony

Domyślnie jest dobrze skonfigurowany, jeśli chcesz coś więcej w nim pozmieniać to przeczytaj dokumentację, która zapewne jest na githubie.

Ok dziękuję bo ja nie umiem wielu rzeczy jeśli chodzi o te wszystkie pluginy

Potrzebuję pomocy jestem niesmiertelny nie działa komenda kill nie mam goda nie wykrywaja mie moby ogien nie dziala nie topie sie nie dostaje dmg od upadku prosze o pomoc

Sory że są błędy ale szybko pisałem

Już nic pomogła mi jedna osoba

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...