Skocz do zawartości

Metin2 global macro pytanie

Polecane posty

Siema, generalnie ostatnio wrocilem do metina i zaczalem sie zastanawiac nad lekką automatyzacja gry zeby nie trzeba bylo spedzac x czasu na nudnych rzeczach, chodzi mi o macro. Szperalem trochę i niektorzy mowia ze za macro mozna dostac banika a inni mówią że jest git. Na dodatek na zagranicznym forum znalazłem wątek odnośnie fali banów z 27.03.20, Tam Community Manager napisał że niby ''wtedy nie banowaliśmy za macro klawiatury i myszki'' I w końcu nie wiem czy to jest ogólnie banowane czy chodziło o samego ban wave'a. Jezeli ktos uzywa makro na globalu to moze napisac czy w porządku czy jednak ban wleci.

Pół roku temu używałem macro (chodź na globalu to strata czasu według mnie) i dalej nic nie wyłapałem.

Głównie 4 konta, każde ma się dobrze.

Macro głownie pod zbieranie chłamu z ziemi.

Jako takie macro to raczej bana nie wyłapie na PLu bo tam żeby dostać go to trzeba sie naprawdę wysilić 😄

Już bardziej efektywne będzie bocenie  ale tu już musisz mieć oko na grę cały czas.

11 godzin temu, Insigin napisał:

Pół roku temu używałem macro (chodź na globalu to strata czasu według mnie) i dalej nic nie wyłapałem.

Głównie 4 konta, każde ma się dobrze.

Macro głownie pod zbieranie chłamu z ziemi.

Jako takie macro to raczej bana nie wyłapie na PLu bo tam żeby dostać go to trzeba sie naprawdę wysilić 😄

Już bardziej efektywne będzie bocenie  ale tu już musisz mieć oko na grę cały czas.

Dzięki za odpowiedź.

Czyli teoretycznie nic się nie zmieniło, turcy i hiszpanie nadal w metinie uzywaja macro i mają się dobrze z tego co widzę. Spróbuje na Virtualu i VPN'ie wrzucic zbieranie dropu z macro i zobaczymy jak będzie to prosperować. Jezeli ktos ma jeszcze jakies przydatne info o macro to zapraszam do pisania 😄

edit;

Jeszcze jedno pytanie, VPNA uzywac na Virtualu czy na głównym desktopie? czy nie ma znaczenia?

Edytowano przez Setraline

11 godzin temu, Setraline napisał:

Jeszcze jedno pytanie, VPNA uzywac na Virtualu czy na głównym desktopie? czy nie ma znaczenia?

VPNa załączasz na głównym.

Jak grać będziesz na VM to musisz połączyć się  z NAT i tam ustawić  Typ adaptera na sieć parawirtualizowana.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...