Skocz do zawartości

Szukam pluginu na działki - 1.16+

Polecane posty

Hejka!

Otóż mam serwer Minecraft z pluginem na NPC i questy - jest to serwer RPG. Dodatkowo jest to też survival, i chciałbym aby była możliwość tworzenia działek przez graczy przy postawieniu scraftowanego bloku z tego pluginu.

Na przykład: Craftuje gracz blok działki, 50x50 i może ją poszerzać za walutę serwerową. Jeśli taki plugin istnieje to proszę o linka albo nazwę, bo ludzie niby publikują na YT "autorskie pluginy" a szczerze wspominają o tym aby im zapłacić. Aktualnie nie jestem przy kasie, ale za to mogę jakoś napomknąć o osobie która taki plugin mi poda 🙂

Najlepszy jest protectionstones, crafting bloku działki możesz w nim łatwo ustawić, a rozszerzanie możesz zrobić tworząc kilka różnych bloków działek z różną wielkością lub zwiększając limit działek.

Dnia 22.08.2021 o 01:43, Helios1993 napisał:

Najlepszy jest protectionstones, crafting bloku działki możesz w nim łatwo ustawić, a rozszerzanie możesz zrobić tworząc kilka różnych bloków działek z różną wielkością lub zwiększając limit działek.

Właśnie jest z nim problem zapomniałem wspomnieć. Kiedy go wgrywam, to jest na czerwono w /pl i nie da się go wgl używać. Pobrałem na wersję 1.16+ a mój serwer jest na 1.16.5 Paper Spigot.

Po prostu wrzucam go do plugins przez FTP i po restarcie serwa jest na czerwono ;-;

Wyślij plik latest.log z folderu logs po uruchomieniu serwera z tym pluginem.

7 godzin temu, cuqqymattsy napisał:

Właśnie jest z nim problem zapomniałem wspomnieć. Kiedy go wgrywam, to jest na czerwono w /pl i nie da się go wgl używać. Pobrałem na wersję 1.16+ a mój serwer jest na 1.16.5 Paper Spigot.

Po prostu wrzucam go do plugins przez FTP i po restarcie serwa jest na czerwono ;-;

A masz WorldGuarda i WorldEdita na serwerze?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...