Skocz do zawartości

Szukam pluginu na działki 1.16+

cuqqymattsy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Otóż mam serwer Minecraft z pluginem na NPC i questy - jest to serwer RPG. Dodatkowo jest to też survival, i chciałbym aby była możliwość tworzenia działek przez graczy przy postawieniu scraftowanego bloku z tego pluginu.

Na przykład: Craftuje gracz blok działki, 50x50 i może ją poszerzać za walutę serwerową. Jeśli taki plugin istnieje to proszę o linka albo nazwę, bo ludzie niby publikują na YT "autorskie pluginy" a szczerze wspominają o tym aby im zapłacić. Aktualnie nie jestem przy kasie, ale za to mogę jakoś napomknąć o osobie która taki plugin mi poda 🙂

Najlepszy jest protectionstones, crafting bloku działki możesz w nim łatwo ustawić, a rozszerzanie możesz zrobić tworząc kilka różnych bloków działek z różną wielkością lub zwiększając limit działek.

Dnia 22.08.2021 o 01:43, Helios1993 napisał:

Najlepszy jest protectionstones, crafting bloku działki możesz w nim łatwo ustawić, a rozszerzanie możesz zrobić tworząc kilka różnych bloków działek z różną wielkością lub zwiększając limit działek.

Właśnie jest z nim problem zapomniałem wspomnieć. Kiedy go wgrywam, to jest na czerwono w /pl i nie da się go wgl używać. Pobrałem na wersję 1.16+ a mój serwer jest na 1.16.5 Paper Spigot.

Po prostu wrzucam go do plugins przez FTP i po restarcie serwa jest na czerwono ;-;

7 godzin temu, cuqqymattsy napisał:

Właśnie jest z nim problem zapomniałem wspomnieć. Kiedy go wgrywam, to jest na czerwono w /pl i nie da się go wgl używać. Pobrałem na wersję 1.16+ a mój serwer jest na 1.16.5 Paper Spigot.

Po prostu wrzucam go do plugins przez FTP i po restarcie serwa jest na czerwono ;-;

A masz WorldGuarda i WorldEdita na serwerze?

• 5 miesięcy temu...
  • sk8erace1 zmienił(a) tytuł na Szukam pluginu na działki 1.16+
  • sk8erace1 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Szukam pluginu na działki 1.16+   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...