Skocz do zawartości

Jaki Anti-Cheat wybrać?

Polecane posty

Witam, jaki jest najlepiej wybrać anti-cheat pod survival oraz oneblock, a jaki dla gildii? Interesuje mnie, aby były to pluginy dostępne na 1.16 i 1.17. 

Hej, szukasz kogoś do zrobienia forum/discord pod serwer mc?
Najlepszy jest Aegis, SpigotGuard, CerberusAntiCheat, AtomSpigot aktaulnie mam kupione niektóre.

Napisz na GG: 20449007

Działają na all wersjach.

Edytowano przez RootMaster

46 minut temu, RootMaster napisał:

Hej, szukasz kogoś do zrobienia forum/discord pod serwer mc?
Najlepszy jest Aegis, SpigotGuard, CerberusAntiCheat, AtomSpigot aktaulnie mam kupione niektóre.

Napisz na GG: 20449007

Działają na all wersjach.

Ale ty wiesz, że to są wirusy?

7 minut temu, RootMaster napisał:

jak by były wirusy to by ich nie było na rynku.

Sam przetestowałem na moim serwerze i dziala.

Oczywiście, że one są wirusami, a to że są na rynku to nic dziwnego. Żeby daleko nie szukać, jest strona która oferuje zainstalowanie dodatkowego RAMu na komputerze..

Wracając do tematu, to od niedawna mam Vulcana na serwerze i jest okej. Z Matrixem na 1.17 było kiepsko, bo często rzucał błędami i raz wywalił serwer, ale na 1.16 działał dobrze.

3 godziny temu, RootMaster napisał:

jak by były wirusy to by ich nie było na rynku.

Sam przetestowałem na moim serwerze i dziala.

Autor atakuje serwery innych osób, zmuszając przy tym do zakupu tych "jego" zabezpieczeń (bo jego nie są, w większości jest to kod dostępny na internecie, więcej o tym powiem niżej). Zabezpieczenia te wymagają uprawnień roota, co jest bardzo prawdopodobnym dowodem na wirusa. Autor wyrwał bana prawie wszędzie gdzie można publicznie sprzedawać pluginy (spigotmc, mc-market itp.), aktualnie trzyma go u siebie jedynie oszustka, która za pomocą manipulacji okrada programistów z praw do ich pluginów. Same zabezpieczenia nie są też ani trochę dobre, a jak pisałem wcześniej, kod jest kradziony (np. aegis to botfilter ze zmienioną nazwą). Atomspigot był reklamowany jako zdolny uciągnąć 400 graczy z 20 tpsami na 1.16, a nawet największy w tym czasie fork "bleeding edge" (hyalus) ma problemy przy 200 graczach oraz posiada ogromną ilość bardzo poważnych błędów spowodowanych tymi "optymalizacjami". Gdy wychodził cerberus, a dokładniej był "ulepszany" przez grupkę yooniksa, prowadziłem "wojnę" z jednym z adminów całego tego "mc-protection". Wojna ta była dużo dłuższa, ale skrócę ją do tego, że za wszelką cenę chciał mi udowodnić, że cerberus jest najlepszym antycheatem. Fake'ował bypassowanie matrixa (którego polecałem najbardziej w tym czasie), więc postanowiłem dołączyć na serwer testowy mc-protection (długo musiałem go przekonywać żeby w ogóle ten serwer uruchomił) i zacząłem sam bawić się w bypassowanie. W cheatowaniu nie mam żadnego doświadczenia, a i tak zbypassowałem wszystko (speed, fly, killaura i więcej) na darmowym i od lat nieaktualizowanym cliencie (jeśli chcesz to mogę ci podesłać film). Jego reakcją na to było "te wykrycia nie zostały jeszcze napisane", jednak podczas testowania kilka razy wykryło mi np. killaurę. Wcześniej też mi mówił, że wykrycia latania są nie do obejścia, a gdy mu pokazałem jak latam na serwerze testowym to najzwyczajniej to ignorował. Podczas samego testowania z nudów biegałem po spawnie myśląc co bym mógł dalej bypassować, aż tu nagle skaczę z wysokości, dostaję dmg, w tym samym momencie skaczę znowu (co powoduje wyższy skok), a antycheat mnie wyrzuca z serwera (nie miałem wtedy włączonego ani jednego cheata). Później sam adminek przypadkowo przyznał się do kradzieży całego kodu z innego, od dawna porzuconego antycheata.

Dnia 10.08.2021 o 13:16, Adamuseq napisał:

Witam, jaki jest najlepiej wybrać anti-cheat pod survival oraz oneblock, a jaki dla gildii? Interesuje mnie, aby były to pluginy dostępne na 1.16 i 1.17. 

Jak robisz serwer na 1.16.x to najlepszym wyborem bedzie NoCheat+ tylko musisz go dobrze skonfigurować

7 minut temu, Bulgar napisał:

Jak robisz serwer na 1.16.x to najlepszym wyborem bedzie NoCheat+ tylko musisz go dobrze skonfigurować

Domyślne configi uncp są perfekcyjne dla survivali, zmiany w nich mogą jedynie zaszkodzić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...