Skocz do zawartości

[GLOBAL] METIN2 SERWER POLSKA - DZIAŁAJĄCE CHEATY + DZIURAWY HACKSHIELD I BANY 12h ZA GRE NA CZYSTO?

Polecane posty

Jak w tytule, chciałem zapytać Was, doświadczonych cheaterów co teraz działa na serwerze POLSKA ?

Chodzi mi o jak najmniej przypałowe cheaty/hacki, np. antifly (nie odrzucanie) dmghack, waithack itd.

Boty mnie nie interesują, chyba, że maja w/w opcje. Mogą być płatne.

Druga sprawa, jak wyglada ewentualny przypadek bana? Ban na maina + wszystkie konta na platforme GF / konta logowane z tego IP ?

z góry dziekuję za pomoc :)

Nie cheatuje, ale cheatowałem, teraz gram ' legit '  ale jak poprostu widze mase ludzi ktorzy stoja w miejscu a moby w zasiegu 30 - 50 m padaja jak muchy to mi sie w d***e przewraca xD

Jeszcze jedno pytanie dotyczące aktualnego hackshielda. Często podczas blasków/eventów poprostu dostaje bana niby za ' VPN ' na 12h czego dowiedziałem się od supportu. Jak tego uniknąć ? z reguły jeśli nie napisze im ticketa na support, czasem ban wisi 24h NA WSZYSTKIE KONTA, nie da sie wbic na stronke przez platforme GF, ani do gry, tylko wisi komunikat na czerwono. jak w takim razie cheatować na takim badziewu, które mnie banuje czesto raz w tygodniu bez cheatowania, bez VPN, korzystajac zawsze z tej samej zabezpieczonej sieci WI-FI ? Za każdym razem support wciska kit o VPN na co ja wysyłam screeny tego co odpisują za każdym razem - czyli słowo w słowo zapytanie o korzystanie z VPN. Efekt = UNBAN po 1-2h, niestety podczas blasków czy innych efektów czuje sie wykluczony/blokowany do uczestniczenia w nich, mimo tego, że regularnie wydaje kase na SM, nie dużo, ale zawsze. Tak jakby płacić abonament ( rekawica, pd ) za granie. Czy ktoś boryka sie z podobnymi problemami ? Dodam tylko, że ostatni raz jak grałem to ledwo co dodali bronie i zbroje na 80 poziom, także przerwa ogromna a konta stare, bo serwer ZAMKNIETY ...

Metin2.Co.Kr

Kupie ! ;

Ku Czar. Ostrze

Pomoc Smoka ;

Fms +6 - 9 Kd Pod Expa ( najlepiej +5 )

Oz Błogo, Czarowana Zbroja

Zbroje Dla Sury ( Mistyczna, Mglista, Twarzy Ducha, Duchowa ) +0 - 6 + Pz + Defa +5

Branze Z Bialego Zlota + 1,5k - 2k Pz

Srebrny Naszyjnik + 1,5k - 2k Pz

Skorzane / Drewniane Buty + 1,5k - 2k Pz

Nick ; Spok0jnyWP

Lvl ; 47 +

Koń ; Bojowy ( 12 lvl )

Nick ; Nerw0wyBuff

Lvl ; 26

Koń ; Brak

JINNO !

Aktualizacja; 5 Sierpnia 2011

Aktualnie korzystam z m2boba, wh jest (do konfiguracji bardzo przypałowe lub mniej), antifly niby jest, ale nie testowałem, bardzo przydatną funkcją jest searchbot - działa na zasadzie szkła handlu.

Z tego co wiem ban leci na konto GF, nie na IP, ale przy dobrej konfiguracji m2boba bardzo ciężko o bana 

#JebacSygnatury

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...