Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GLOBAL] METIN2 SERWER POLSKA - DZIAŁAJĄCE CHEATY + DZIURAWY HACKSHIELD I BANY 12h ZA GRE NA CZYSTO?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w tytule, chciałem zapytać Was, doświadczonych cheaterów co teraz działa na serwerze POLSKA ?

Chodzi mi o jak najmniej przypałowe cheaty/hacki, np. antifly (nie odrzucanie) dmghack, waithack itd.

Boty mnie nie interesują, chyba, że maja w/w opcje. Mogą być płatne.

Druga sprawa, jak wyglada ewentualny przypadek bana? Ban na maina + wszystkie konta na platforme GF / konta logowane z tego IP ?

z góry dziekuję za pomoc :)

Nie cheatuje, ale cheatowałem, teraz gram ' legit '  ale jak poprostu widze mase ludzi ktorzy stoja w miejscu a moby w zasiegu 30 - 50 m padaja jak muchy to mi sie w d***e przewraca xD

Jeszcze jedno pytanie dotyczące aktualnego hackshielda. Często podczas blasków/eventów poprostu dostaje bana niby za ' VPN ' na 12h czego dowiedziałem się od supportu. Jak tego uniknąć ? z reguły jeśli nie napisze im ticketa na support, czasem ban wisi 24h NA WSZYSTKIE KONTA, nie da sie wbic na stronke przez platforme GF, ani do gry, tylko wisi komunikat na czerwono. jak w takim razie cheatować na takim badziewu, które mnie banuje czesto raz w tygodniu bez cheatowania, bez VPN, korzystajac zawsze z tej samej zabezpieczonej sieci WI-FI ? Za każdym razem support wciska kit o VPN na co ja wysyłam screeny tego co odpisują za każdym razem - czyli słowo w słowo zapytanie o korzystanie z VPN. Efekt = UNBAN po 1-2h, niestety podczas blasków czy innych efektów czuje sie wykluczony/blokowany do uczestniczenia w nich, mimo tego, że regularnie wydaje kase na SM, nie dużo, ale zawsze. Tak jakby płacić abonament ( rekawica, pd ) za granie. Czy ktoś boryka sie z podobnymi problemami ? Dodam tylko, że ostatni raz jak grałem to ledwo co dodali bronie i zbroje na 80 poziom, także przerwa ogromna a konta stare, bo serwer ZAMKNIETY ...

Metin2.Co.Kr

 

Kupie ! ;

 

Ku Czar. Ostrze

Pomoc Smoka ;

 

Fms +6 - 9 Kd Pod Expa ( najlepiej +5 )

 

Oz Błogo, Czarowana Zbroja

Zbroje Dla Sury ( Mistyczna, Mglista, Twarzy Ducha, Duchowa ) +0 - 6 + Pz + Defa +5

Branze Z Bialego Zlota + 1,5k - 2k Pz

Srebrny Naszyjnik + 1,5k - 2k Pz

Skorzane / Drewniane Buty + 1,5k - 2k Pz

 

 

 

Nick ; Spok0jnyWP

Lvl ; 47 +

Koń ; Bojowy ( 12 lvl )

 

Nick ; Nerw0wyBuff

Lvl ; 26

Koń ; Brak

 

JINNO !

 

 

 

Aktualizacja; 5 Sierpnia 2011

Opublikowano

Aktualnie korzystam z m2boba, wh jest (do konfiguracji bardzo przypałowe lub mniej), antifly niby jest, ale nie testowałem, bardzo przydatną funkcją jest searchbot - działa na zasadzie szkła handlu.

Z tego co wiem ban leci na konto GF, nie na IP, ale przy dobrej konfiguracji m2boba bardzo ciężko o bana 

#JebacSygnatury

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...