Skocz do zawartości

Ban w lolu za nic.

Polecane posty

Witam mam powazny problem i chcialbym prosic o pomóc wiec zaczelo sie od tego ze kilka lat temu dostalem bana za cheaty skrypty mimo ze nie uzywalem zadnych cheatow odwolywalem sie do riotu wiele razy ale to nic nie dalo wiec postanowilem kupic konto na allegro kupilem konto z 30 lvl za 100 zl jednak okazalo sie ze to konto bylo permamentnie zbanowane za cheaty no to napisalem do goscia co mi to sprzedal zeby mi oddawal hajs a on do mnie ze nawet nie wiedzial ze to konto bylo zbanowane i on nic nie moze zrobic. napisalem wiec do riotu opisalem cala sytuacje a oni na to tylko ze nie moga nic zrtobic i rozlozyli rece jakis czas pozniej ten typ od ktorego kupilem tamto konto napisal ze ma drugie konto nie zbanowane do sprzedania wiec od niego kupilem to konto i ono juz nie bylo zbanowane i mozna bylo grac ale tydzien pozniej wchodze na lola a tu ban do 2221 roku i okazalo sie ze za cheaty mimo ze ja zadnych cheatow na tym koncie nie uzywalem napisalem wiec znowu do riotu i napisali ze ktos przede mna ktos na tym koncie uzywal skryptow i oni nic nie moga zrobic pomocy jak moge odzyskac swoje konto bo kosztowalo prawie 100 zł

Nie rozumiem jaki sens jest kupować konto od kogoś obcego z internetu. Wszystkie te konta były boostowane i to ostro. Skoro support Ci nie pomoże to w jaki sposób my mamy Ci tutaj pomóc? Założ nowego maila, założ konto i graj. To jedyna pewność, że nie dostaniesz bana bez powodu. 

Jeśli na koncie ktoś używał skryptów to już nic absolutnie z tym nie zrobisz.

"Sprzedaż Konta. Każde Konto jest przypisane do konkretnego Użytkownika i Riot Games nie uznaje oraz wyraźnie zabrania przenoszenia Kont Użytkowników. Zabronione jest kupno, sprzedaż, przekazywanie lub wymiana Kont oraz składanie takich ofert"

To polityka Riot Games, jeśli jeszcze pisząc do supportu przyznałeś, że konto kupiłeś to ban może być nawet nie za skrypty a właśnie za handel kontem, którego Riot zabrania.

Nie kupuj tylko wbij sobie konto sam, to nic trudnego. A jak już na siłę chcesz kupić to szukaj kont wieloletnich. Ja mam konto w lolu od roku 2011 i stoi tak od jakiegoś czasu, bo już nie gram, ale sprzedanie wiązałoby się z ryzykiem bana więc wolę je sobie trzymać.

Cytat

postanowilem kupic konto na allegro kupilem konto z 30 lvl za 100 zl jednak okazalo sie ze to konto bylo permamentnie zbanowane za cheaty no to napisalem do goscia co mi to sprzedal zeby mi oddawal hajs a on do mnie ze nawet nie wiedzial ze to konto bylo zbanowane i on nic nie moze zrobic.

Cytat

jakis czas pozniej ten typ od ktorego kupilem tamto konto napisal ze ma drugie konto nie zbanowane do sprzedania wiec od niego kupilem to konto i ono juz nie bylo zbanowane i mozna bylo grac ale tydzien pozniej wchodze na lola a tu ban do 2221 rok

Jak to mówią dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.
My tu nic nie zrobimy, regulamin RIOT jasno mówi o kupnach kont. 🙃

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...