Skocz do zawartości

Gra Rycerzy - Polecam o dołączenie :)

Polecane posty

Witam zapraszam do Gry,

Gra Rycerzy od  Evil Grog Games GmbH Gra Rycerzy - Google Play  

Gra średniowieczna oparta na atakowaniu innych graczy, rabowaniu srebra wykonywaniu misji , zbieraniu bractwa i rywalizacja w rankingu 🙂 

od 7 poziomu możemy dodawać osoby do bractwa poprzez wklejanie ich kodu, lub samodzielne rozsyłanie kodu w śród graczy. 

z chęcią przyjmę każdego do bractwa 🙂 7 poziom odblokowuje możliwość dodawania graczy do bractwa tak jak wyżej wspomniałem, 7 poziom wbijamy max 5-10 min w zależności kto jak wykonuje misje . na starcie polecam iść w samą siłę, im więcej siły tym więcej misji zrobionych 🙂 

Jeśli już się zdecydujesz na zainstalowaniu gry to dodaj mnie do bractwa a w moim profilu sekcji komentarze wklej swój kod bractwa a w zamian roześlę dla większego sygnału.

Możemy także wybrać serwer na którym chcemy grać ,automatycznie loguje nas na serwer 3 (PYROS ) ale polecam też spróbować na serwerze 2 (NOTES)  (tutaj szczególnie potrzebuje nowych graczy do bractwa)  🙂

Server Pyros - Kod Bractwa 648.240.890 

Server NOTES  Kod Bractwa 778.123.652

rycerze.jpg

ryyycer.jpg

rycer.jpg

rycec.jpg

ryccer.jpg

GirL_B4SS.png

• 1 miesiąc później...
Dnia 6.09.2021 o 11:10, floraolivia napisał:

Cześć, jeśli używam aplikacji Lucky Patcher (https://www.luckypatchers.com/download/) na Androida na moim urządzeniu, to czy mogę zmodyfikować tę grę...?

Zależy od gry, możesz spróbować, ale takich błędów przy grach online nie popełniają twórcy. (Statystyki po stronie serwera, nie klienta)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...