Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss] Ninja Kozy +9 Padające Metiny Świetne Screeny


LolExOn

Który Screen Podoba ci Się Najbardziej ?  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który Screen Podoba ci Si? Najbardziej ?

    • Screen Nr.1
      1
    • Screen Nr.2
      16
    • Screeny Nr.3
      1
    • Screen Nr.4
      0
    • ?aden mi sie nie podoba
      4
    • Wszystkie S? ?wietne
      2
    • Wszystie S? ?wietne Ale najlepszy 1
      0
    • Wszystie S? ?wietne Ale najlepszy 2
      9
    • Wszystie S? ?wietne Ale najlepszy 3
      2
    • Wszystie S? ?wietne Ale najlepszy 4
      1
    • yyhhhyyy.....?? Lóbie Wonchac Szer
      14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie Pokażę Wam Screeny Które Robiłem gdy na Plu Biłem metiny :

 

Screen Nr.1 Zabity Już Metin - Ninja:

 

 

0628175234.jpg

 

 

Screen Nr.2 Metin W Trakcie Rozpadu Najlepszy SS!!! :

 

 

0628201410.jpg

 

 

Screeny Nr.3 Metin W Trakcie Rozpadu :

 

 

0629112951.jpg

0629112952.jpg

 

 

Screen Nr.4 Moja Ninja 35 Lvl:

 

0629135042.jpg

0629135042.jpg

Koziki +9

Czerwone Ubranie +8(teraz już 9)

Maska na 21 lvl +7

Bojowa Tarcza +7

Skórzane buty +0

Ebony +6

Brak Bransolety i Naszyjnika

 

W Tych Screenach Mam nadzieje że dostrzeżecie wszystkie chociaż najmniejsze elementy takie jak . np wypadający drop , upadające mooby świetnie to wszystko się ze sobą zgrało

 

Proszę o +'Iki

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@Up mordok34

Raczej Media Są do Screenów Twój Post Traktuje Jako Spam

@Edit

Za Co - ???

Nooby nie mają co robić ?

Wyrówna Ktoś ?

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Screen nr 2 jest najlepszy :D

Nie wiem jakim cudem zdążyłeś to ująć , ale mi się podoba ;)

+ poleciał

EDIT wyrównałem Ci w jednym poście , ale w pierwszym nie dałem rady ;) . 2 x plusik poleciał .

 
 
Opublikowano

widzę że na tym forum nie opłaca się niczego wystawiać bo przychodzą nooby i dają same -'y

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

W takim razie ja przerobiłem ninje ;P

 

0629135042.jpg

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...