Skocz do zawartości

Poszukuje plugina na randomtp

Polecane posty

Jeśli nie przeszkadza ci teleportacja przez komendę (tak jak to woli większość graczy) to https://essentialsx.net/

mam plugina na randomtp za pomocą komendy tylko mam na spawnie gąbki i chce z nich skorzystać i ustawić tam randomtp na przycisk tylko szukam plugina na to

Edytowano przez DawidMatak

on rightclick on sign:
	if line 1 of clicked block is "&4&lRandomTP":
		if line 2 of clicked block is "&lKLIKNIJ PPM":
			send "&aTeleportowano w losowe miejsce..." to player
			execute player command "tpr"
			stop

Ja kiedyś używałem takiego skryptu, wystarczy posiadać plugin Essentials oraz ColoredSigns. Tabliczkę konfigurujesz formatujesz według kolorów w skrypcie.

Możesz zrobić to skriptem.

Przed chwilą, skywarn napisał:

ColoredSigns

A po co ten plugin? Kolorowe tabliczki są w purpurze, a jeśli ktoś korzysta z innego silnika to ma je też essentialsx.

Wez sie tego powyzej nie sluchaj, wez plugin BetterRtp i uzyj skryptu na teleportacje przy uzyciu tabliczki tak, jak podal pan powyzej. Pluginy sa o wiele szybsze i daja baardzo duzo mozliwosci. Szukaj ich na spigotmc, bo tam autorzy pluginow updatuja je praktycznie codziennie, wylaczajac mozliwosc bugow.

Tylko zamaist tpr daj rtp jak juz wgrasz BetterRtp.

Edytowano przez szym402pl

2 godziny temu, szym402pl napisał:

Wez sie tego powyzej nie sluchaj, wez plugin BetterRtp i uzyj skryptu na teleportacje przy uzyciu tabliczki tak, jak podal pan powyzej. Pluginy sa o wiele szybsze i daja baardzo duzo mozliwosci. Szukaj ich na spigotmc, bo tam autorzy pluginow updatuja je praktycznie codziennie, wylaczajac mozliwosc bugow.

Tylko zamaist tpr daj rtp jak juz wgrasz BetterRtp.

Jeśli twórca tematu chce mieć randomowy teleport poprzez kamienny przycisk na gąbce to ten skrypt będzie idealny.

Po co zaśmiecać sobie serwer takowymi pluginami jak można to zrobić poprzez skyrpt nie tracąc znaczących zasobów serwera.

54 minuty temu, Insigin napisał:

Jeśli twórca tematu chce mieć randomowy teleport poprzez kamienny przycisk na gąbce to ten skrypt będzie idealny.

Po co zaśmiecać sobie serwer takowymi pluginami jak można to zrobić poprzez skyrpt nie tracąc znaczących zasobów serwera.

Nie tracac zasobow? Ale wiesz, ze pluginy sa znacznie szybsze, niz skrypty, co nie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...