Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem lunchera Shiginima luncher SE v4.400

Polecane posty

Witam.

Wiem , że prawdopodobnie to nie jest ten dział , ale nic o tym temacie nie znalazłem , więc postanowiłem napisać tutaj.

Mój problem z Minecraft'em polega na tym iż :

Dziś rano sobie normalnie grałem na luncherze i gdy wieczorem chciałem sobie znowu pograc to luncher nie chciał się odpalić próbowałem różnych sposobów np: Uruchom jako administator i Tryb Zgodności na W7 (mam w10) oraz usuwałem i pobierałem na nowo luncher z Java 1.8.0 

Kilkam dwa razy na ikonę aby się włączyła i nic wczytuje przez 2 sec nic, patrze w procesach i nic

Więc nie wiem czemu mi się nie chcę włączyć

Proszę o szybką pomoc

Z góry dziękuje!

30 minut temu, Vosly napisał:

Witam,

zalecam skorzystanie z Crystal Launchera

Jeśli jesteś tu tylko po to żeby promować piractwo, proszę cię, wyjdź.

Dnia 9.07.2021 o 12:02, Helios1993 napisał:

Jestem pewny na 99%, że w swoim życiu pobrałeś chociażby jedną rzecz nielegalnie. Osoba pobierająca coś nielegalnie z internetu nie zawsze zamierza okraść twórcę. Być może chce przetestować aplikację/grę na swoim sprzęcie i potem zakupić na jakiejś platformie, niemniej jednak nie nam jest oceniać. Nie zamierzasz pomagać? Nie wypowiadaj się i przestań pisać pod każdym tematem swoje ,,Przestań piracić, kup grę'', bo tylko zbędnie zaśmiecasz forum. Marnujesz czas nie tylko swój, ale także innych, a nie zmieni to nastawienia innej osoby.

Chyba nie liczysz na to, że nagle autor postanowi kupić grę, bo tak mu napisałeś?

Edytowano przez Vosly
[Poprawienie zdania]

Dnia 9.07.2021 o 12:02, Helios1993 napisał:

myslisz kolego, ze od czego te forum bylo lata temu? teraz jest to nielegalne, ale chuj z tym, i tak ludzie robią co chcą i mają co chcą, nawet bez twojej pomocy, wiec jedyne co możesz robić to omijać takie tematy szerokim łukiem, innymi słowy spierdalać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...