Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobic Wlasny Server


FraGGeR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj pokaze wam jak zrobic wlasny server na ktorym mozecie grac z kolegami ;)

 

1.Pobieramy plik Dedicated i wklejamy go do Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\main, w tym CFG mozecie sobie pogrzebac, np. set sv_maxclients "2" (czyli ile maksymalnie moze byc osob na serverze), set sv_maxping "350" (jaki moze byc maksymalny ping), ale to juz zostawiam dla was :P

2.Wchodzisz w CoD4

3.W konsoli (~) wpisujesz /exec dedicated, poczym wlaczyla ci sie konsola i nic z nia nie robisz

4.Na pasku zadan wchodzisz w Start i wchodzisz w Uruchom i wpisujesz cmd

5.I w tej czarnej konsoli wpisujesz ipconfig i tam gdzie jest IP Adres spisujesz IP

6.Znowu wchodzisz w CoD4, wlaczasz konsole (~) i wpisujesz connect <IP> (ktore spisales, lecz do niego dopisujesz :28960) i klikasz ENTER :P

7.Łaczy cie z serverem i mozesz grac na wlasnym serverze z kolegami przez Internet xD

8.By kolega mogl sie dolaczyc to moze to zrobic przez xfire, lub wpisac w konsoli (~) connect <IP> (ktore spisales, lecz pamietaj o dopisaniu :28960)

 

Download:

 

 

Skan:

 

 

 

Jesli komus pomoglem prosilbym o + :) Pozdrawiam

Mi nie chodzi o + , mi chodzi tylko o to zeby byla dobra zabawa :D

Opublikowano

Popraw te troche oczojebne kolory.

 

 

@down

No wlasnie czytelne nie jest, ja w ogole nie widze co tam na niebiesko jest napisane.

Opublikowano

xD

Mi sie tak podoba, jak sa kolory :P I sie wszystko odroznia ;] Chodzilo mi o to zeby bylo czytelnie

Mi nie chodzi o + , mi chodzi tylko o to zeby byla dobra zabawa :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Hej, a jeśli będę odpalał serwer z tym cfg.`em to będzie on tylko poprzez Xfire i IP czy będzie go można znaleźć w 'internet' ? Bo chcę, aby był publiczny.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam problem kiedy w konsoli "~" wpisuje moje IP i na koncu 28960 to mnie nie laczy z serverem rylko mi sie wlacza menu wlasnego servera klika uruchom i znowu konsola mi sie wlacza co mam robic ?;/

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...