Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JAK DAJE CHATMODOWI PERMISJE DO CLEARCHATA BO NIE DZIALAJA PISZE MU ZE NIE MA PERMISJI A PERMISJE MA. ps: OCO CHODZI? A I OCO CHODZI ZE PISZE ZE ZA 10 SEKUND MOGE PISAC NA CHACIE MIJA 1 MINUTA I DALEJ NIE MOGE OCO CHODZI?

Przed chwilą, AnonimowyXY napisał:

JAK DAJE CHATMODOWI PERMISJE DO CLEARCHATA BO NIE DZIALAJA PISZE MU ZE NIE MA PERMISJI A PERMISJE MA. ps: OCO CHODZI? A I OCO CHODZI ZE PISZE ZE ZA 10 SEKUND MOGE PISAC NA CHACIE MIJA 1 MINUTA I DALEJ NIE MOGE OCO CHODZI?

DO CLEARCHATA BO NIE DZIALAJA CHCIALEM NAPISAC TO NIE DZIALAJA

 

Opublikowano

Podaj link do tego plugina.

 

Pokaz konsole co w niej pisze po wpisaniu danej komendy przez chatmoda (może być zdj albo skopiuj tekst)

 

 

 

Opublikowano
9 minut temu, Insigin napisał:

Podaj link do tego plugina.

 

Pokaz konsole co w niej pisze po wpisaniu danej komendy przez chatmoda (może być zdj albo skopiuj tekst)

 

TO SCREEN OD MOJEGO CHATMODA

x.png

Przed chwilą, AnonimowyXY napisał:

TO SCREEN OD MOJEGO CHATMODA

x.png

MOJ CHATMOD WPISUJE /clearchat  i dalem mu permisje

 

Opublikowano
11 minut temu, Insigin napisał:

Stary plugin z dużą ilością błędów.

Zainteresuj sie tym 

https://www.spigotmc.org/resources/clearchat-3-2-custom-gui-placeholderapi-support-road-to-50k.3031/

wszystkie rangi ktore nie maja permisji moga uzywac tego pluginu i w dodatku nie clearuje chatu

Przed chwilą, AnonimowyXY napisał:

wszystkie rangi ktore nie maja permisji moga uzywac tego pluginu i w dodatku nie clearuje chatu

permisji do chatu

Opublikowano (edytowane)
33 minuty temu, AnonimowyXY napisał:

wszystkie rangi ktore nie maja permisji moga uzywac tego pluginu i w dodatku nie clearuje chatu

 

Na stronie masz poradnik jak wyłączyć to, w wiki tez znajdziesz na to sposob 

 

W pliku config.yml zamieniasz  

GUI:
   needPermission: false na true

other:
  helpmenu:
    needpermission: false na true

  infomenu:
    convertToClearCommand:
      enabled: false na true

Edytowane przez Insigin

 

 

Opublikowano
18 minut temu, Insigin napisał:

Na stronie masz poradnik jak wyłączyć to, w wiki tez znajdziesz na to sposob 

DZIEKUJE A WIESZ JAK NAPRAWIC TEN PROBLEM CO TERAZ NAPISZE?: CHCE COS NAPISAC NA CHACIE TO PISZE ODCZEKAJ 10 SEK TO ODCZEKUJE 1 MINUTE I DALEJ TAK PISZE NWM OCO CHODZI

Opublikowano
43 minuty temu, AnonimowyXY napisał:

DZIEKUJE A WIESZ JAK NAPRAWIC TEN PROBLEM CO TERAZ NAPISZE?: CHCE COS NAPISAC NA CHACIE TO PISZE ODCZEKAJ 10 SEK TO ODCZEKUJE 1 MINUTE I DALEJ TAK PISZE NWM OCO CHODZI

Pokaz co ci pisze w konsoli jak wyskakuje ci ten komunikat 

 

 

Opublikowano
4 minuty temu, Insigin napisał:

Pokaz co ci pisze w konsoli jak wyskakuje ci ten komunikat 

xcxxc.JPG

1 minutę temu, AnonimowyXY napisał:

xcxxc.JPG

i to 10 sekund to jest nieskonczonosc

 

Opublikowano (edytowane)
18 minut temu, AnonimowyXY napisał:

xcxxc.JPG

i to 10 sekund to jest nieskonczonosc

 

Prawdopodobnie jakiś inny plugin za to odpowiada bądź skrypt.

Tutaj już sam byś musiał przeglądać każdy skrypt (edytować go ) i znaleźć ten który wywołuje ta akcje. 

Jeśli się okaże ze skrypty za to nie odpowiadają musisz przeglądnąć pluginy, najszybciej będzie chyba próbkowanie na zasadzie usuwania plugina i sprawdzaniu czy dalej  to samo się dzieje jeśli tak przywracasz go ponownie do folderu plugins jeśli nie to wiadomo, robisz tak do skutku.

 

Chodź możesz użyć tej samej opcji co z pluginami przy skryptach.

Edytowane przez Insigin

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, Insigin napisał:

Prawdopodobnie jakiś inny plugin za to odpowiada bądź skrypt.

Tutaj już sam byś musiał przeglądać każdy skrypt (edytować go ) i znaleźć ten który wywołuje ta akcje. 

Jeśli się okaże ze skrypty za to nie odpowiadają musisz przeglądnąć pluginy, najszybciej będzie chyba próbkowanie na zasadzie usuwania plugina i sprawdzaniu czy dalej  to samo się dzieje jeśli tak przywracasz go ponownie do folderu plugins jeśli nie to wiadomo, robisz tak do skutku.

 

Chodź możesz użyć tej samej opcji co z pluginami przy skryptach.

a podalbys mi swojego discorda i pogadalibysmy i pomugl bys mi? udowstepnil bym ekran.

Opublikowano
7 godzin temu, AnonimowyXY napisał:

a podalbys mi swojego discorda i pogadalibysmy i pomugl bys mi? udowstepnil bym ekran.

Wysłałem w prywatnej wiadomości 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...