Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ja mam na imie "NIE WAZNE" i mam 17 lat prowadze server i pracuje nad 2 edycją i 10.07 mam już wypuścić wszystko miałem gotowe do startu ale 30.06 przeniosłem się z craftserve na vps i od tamtego czasu sie wszystko popsuło od pluginow niektore komendy działają ale większość nie i np jak wpisuje /vip to działa ale jak wpisuje np. /g to już nie a mój technik akuratnie nie potrafi akurat tego naprawić ani ja KTOS POMOŻE PROSZE PRZED TYM 10.07. PS: mam silnik spigot-1.8

Opublikowano
1 godzinę temu, AnonimowyXY napisał:

mój technik akuratnie nie potrafi akurat tego naprawić

Jeśli nie potrafi sprawdzić logów to nie jest technikiem, a zwykłym oszustem.

 

1 godzinę temu, AnonimowyXY napisał:

mam silnik spigot-1.8

To jeszcze bardziej udowadnia, że jest to oszust, ze spigota korzystają jedynie 12-letnie dzieci zaczynające z serwerami mc.

 

1 godzinę temu, AnonimowyXY napisał:

od pluginow niektore komendy działają ale większość nie

Wyślij plik latest.log z folderu logs.

Opublikowano
7 minut temu, Helios1993 napisał:

Jeśli nie potrafi sprawdzić logów to nie jest technikiem, a zwykłym oszustem.

 

To jeszcze bardziej udowadnia, że jest to oszust, ze spigota korzystają jedynie 12-letnie dzieci zaczynające z serwerami mc.

 

Wyślij plik latest.log z folderu logs.

okej wyśle ci ale nie wszystko tylko te miejsca gdzie pisze ERROR bo strasznie duzo tam tego jest

Przed chwilą, AnonimowyXY napisał:

okej wyśle ci ale nie wszystko tylko te miejsca gdzie pisze ERROR bo strasznie duzo tam tego jest

screen1.JPGscreen6.JPG

screen2.JPG

screen3.JPG

screen5.JPG

screen7.JPG

Opublikowano (edytowane)
7 minut temu, AnonimowyXY napisał:

 

screen1.JPGscreen6.JPG

screen2.JPG

screen3.JPG

screen5.JPG

screen7.JPG

To sa logi serwera 😄

No co ci plugin na Fly i setspawn jak to masz w essentials

Edytowane przez Insigin

 

 

Opublikowano

Nic mi to nie mówi, wrzuć tu cały plik latest.log.

9 minut temu, AnonimowyXY napisał:

pluginy wgrywal moj technik

 

Zalecam znaleźć prawdziwego technika i zerwać kontakt z tym oszustem.

Opublikowano
5 minut temu, Helios1993 napisał:

Nic mi to nie mówi, wrzuć tu cały plik latest.log.

Zalecam znaleźć prawdziwego technika i zerwać kontakt z tym oszustem.

wpakowalem ci do win rara i prosze sprawdz i powiedz jaki problem jest. prosze

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano
Przed chwilą, Helios1993 napisał:

Nie otworzę tego na telefonie, wyślij tutaj plik latest.log z folderu logs.

jak wysylam plik latest.log to pisze błąd i moge tylko w winrar 😞

 

Opublikowano (edytowane)
31 minut temu, Helios1993 napisał:

Zalecam znaleźć prawdziwego technika i zerwać kontakt z tym oszustem.

Tutaj się z tobą zgodzę 

 

 

Ogólnie to usunąłbym plugin na Fly i setspawn  ponieważ posiada je plugin essentials.

Masz 2 takie same pluginy CommandNPC  tylko po inna nazwa, trzeba usnąć tego którego się nie używa (czytaj starsza wersje) 

Dużo osób się skarży na plugin Per World Plugins, na jego działanie oraz komunikacje z innymi pluginami, wiec ja bym odradzał używania go.

TerrainControl, FOSY, xBartek-Alert, WorldBorder,  HubThat, hugoBans, mat_DiscoArmor, y-Case, AutoMsgZ, KraftAntyLogout, PlayerKits, HomeGUI, TAB, SilkSpawners w tym przypadku aktualizacja tych pluginow powinna pomoc.

W sumie AutoMsgZ można by zamienić na jakiś skrypt.

 

Kolejna sprawa skrypty wywalają błędy.

 

 

Edytowane przez Insigin

 

 

Opublikowano
11 minut temu, Insigin napisał:

Tutaj się z tobą zgodzę 

 

 

Ogólnie to usunąłbym plugin na Fly i setspawn  ponieważ posiada je plugin essentials.

Masz 2 takie same pluginy CommandNPC  tylko po inna nazwa, trzeba usnąć tego którego się nie używa (czytaj starcza wersje) 

Dużo osób się skarży na plugin Per World Plugins, na jego działanie oraz komunikacje z innymi pluginami, wiec ja bym odradzał używania go.

TerrainControl, FOSY, xBartek-Alert, WorldBorder,  HubThat, hugoBans, mat_DiscoArmor, y-Case, AutoMsgZ, KraftAntyLogout, PlayerKits, HomeGUI, TAB, SilkSpawners w tym przypadku aktualizacja tych pluginow powinna pomoc.

W sumie AutoMsgZ można by zamienić na jakiś skrypt.

 

Kolejna sprawa skrypty wywalają błędy.

 

 

STARY JESTES BOGIEM DZIĘKUJĘ !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...