Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Banowanie Osób


xFrez

  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dobry pomys? z banowaniem kont z du?? ilo?ci? minusów?

  2. 2. Chcecie, aby usuni?to mo?liwo?? dawania plusów i minusów?

    • Tak!
      0
    • Nie!
      0
    • Nie mam zdania.
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Plusy i minusy są do oceny użytkownika, a zrobili z nich zbieranke.

 

"Daj mInósa bo jak nie to bendziesz glupi"

"dajk plusa jak pomoglem no daj daj daj !!!11jedenjeden"

 

Gdyby było normalnie to gdyby ktoś miał dużo minusów to świadczyło by o nim, że jest nielubiany, a z plusami na odwrót.

Denerwujące to jest. Dobrze by było gdyby wprowadzić banowanie kont z dużą ilością minusów np. 800. Przyjemniej by było gdyby w sygnaturkach nie prosili już o minusy i w każdym poście.

Co wy na to?

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

Ktoś by cię nie lubił to b codziennie ci stawiał minusy aż byś bana dostał.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Chyba najbardziej debilny pomysł jaki kiedy kolwiek powstał.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Gość Mounthains
Opublikowano

ja osobiscie zastanawiam sie czy by nie usunac tego tak w ogole ;)

 

 

Jestem w 100% za.

Admin Cienia
Opublikowano

Ogólnie minusy mogą coś świadczyć o użytkowniku, nie jest to jednak powód do ich banowania. Jeśli dana osoba notorycznie łamie regulamin to zapewne wiecie przy uzbieraniu 100% otrzymuje perma i na tym poprzestanie. (są oczywiście wyjątki z keyloggerami, reklamami itd itd).

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Weteran
Opublikowano

ja tez :D za usunieciem tego :D

chociaz

mam +1k ---- :x i jestem ''Noob.''

xD

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Fakt najlepiej usunąć. denerwujące jest to zbieranie -.

 

Ktoś by cię nie lubił to b codziennie ci stawiał minusy aż byś bana dostał.

Można by to było sprawdzić :) Przecież moderatorzy chyba mogą widzieć kto komu dał minusa :P

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

Jestem w 100% za.

Tak samo.

Można wejść do jakiegolwiek tematu z pytaniem w Metin2 i każda odpowiedź wygląda tak:

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXXXXXXXXXXX

 

Pomogłem? Daj -/+

 

Cholery można z tym dostać, bez urazy, ale jak widzę że ktoś prosi o - to złośliwie stawiam mu +

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Opublikowano

Tak, ale wtedy pomaganie na forum może się 'zatrzymać', gdyż nie będą nic z tego mieli, a tak chociaż się dowartościowują ^^

Sam mam na -, ale mam to głęboko ^^

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

Tak, ale wtedy pomaganie na forum może się 'zatrzymać', gdyż nie będą nic z tego mieli, a tak chociaż się dowartościowują ^^

Sam mam na -, ale mam to głęboko ^^

 

Dokładnie, tylko, że wtedy może spaść poziom idiotów i dzieci na forum, co znaczy dobrze :)

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

Ja jestem za usunięciem możliwości dawania - <br />ale chciałbym aby została możliwość dawania samych +<br />komuś pomożesz dostaniesz + a jak nie to się powstrzyma. xdd<br /><br />Topic<br />Aby konta byly banowane to jestem na NIE.<br />

Opublikowano

ja osobiscie zastanawiam sie czy by nie usunac tego tak w ogole ;)

 

100% popieram a czemu? oczywiście , iz niektóre osoby dają - na złość ;) Proste .

 

Może zrób ankiete czy zostawić plusy czy usunąć ;)

 

lub zrobić same + bez - ^^ ale wtedy zmniejszyć limit + dziennie ;)

Opublikowano

100% popieram a czemu? oczywiście , iz niektóre osoby dają - na złość ;) Proste .

 

Może zrób ankiete czy zostawić plusy czy usunąć ;)

 

lub zrobić same + bez - ^^ ale wtedy zmniejszyć limit + dziennie ;)

 

To by nie był taki zły pomysł :P

Nie było by ważne ile kto ma na -, ale ile ma na + ^^

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

Nie będziemy banować ludzi z dużą ilości minusów. Co najwyżej damy im ograniczenia na konta. Osoby nabijające minusy bądź plusy za pomocą zewnętrznych programów będą upominane ... jeśli nie zaskutkuje to banowe.

Opublikowano

no tak kokosz będziecie ograniczać konta, ale jak już wspomnieli wcześniej są osoby które chcą się odegrać na kimś wbicie -100 reputacji to zaledwie 10 dni, do tego ktoś może zrobić nowe konto i kolejni -100 potem pewnie osoba nie będzie mogła pisać postów i jest udupiona przez jakiegoś dzieciaka... a ta osoba może na prawdę być pomocna na forum. chyba że wprowadzicie takie coś że trzeba podac powód wstawienie minusa, oraz osoba której się wstawiło minusa mogła by się od niego odwołać gdyż był by on nie słusznie dany.

Opublikowano

Lenart - super pomysł!

Pisanie powodu jest jak najbardziej na miejscu, lecz już ciężej z realizacją :P

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...