Skocz do zawartości

Plugin na permisje

Polecane posty

• 1 miesiąc później...
4 godziny temu, Marok89 napisał:

Polecam essentialsex łatwy w użytku (według mnie)  Do tego musisz mieć essentials

Essentialsx to aktualizowany fork starego essentialsa, który został porzucony wiele lat temu i nawet na 1.8 ci nie zadziała. I nie, essentialsx nie wymaga tego starego essentialsa. Nie jest to nawet plugin na uprawnienia.

Edytowano przez Helios1993

9 godzin temu, Helios1993 napisał:

Essentialsx to aktualizowany fork starego essentialsa, który został porzucony wiele lat temu i nawet na 1.8 ci nie zadziała. I nie, essentialsx nie wymaga tego starego essentialsa. Nie jest to nawet plugin na uprawnienia.

Ja tam mam essentialsex i najnowszego essentialsa na 1.16.5 i mi wszystko śmiga permisje nadalem i dziala rangi rownież więc nie wiem w czym problem.

1 godzinę temu, Marok89 napisał:

Ja tam mam essentialsex i najnowszego essentialsa na 1.16.5 i mi wszystko śmiga permisje nadalem i dziala rangi rownież więc nie wiem w czym problem.

Nie możesz mieć obu, ponieważ essentialsx jest forkiem od dawna nierozwijanego essentialsa. Oznacza to, że essentialsx posiada ten sam kod co essentials + swój kod. Używanie obu tych pluginów można porównać do grania w Minecrafta 1.7 i 1.17 JEDNOCZEŚNIE, ponieważ jest to TEN SAM PLUGIN.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...