Skocz do zawartości

Poszukiwane osoby do wspolpracy

Polecane posty

Witam,

Tworze obecnie serwer RPG+Survival pod wersje 1.16.5 (Serwer bedzie aktualizowany na biezaco do najnowszych wersji*jesli beda stabilne)

Serwer bedzie typu RPG+Survival z jakas lekka fabula w czasach wikingow. Serwer kompletnie bedzie pozbawiony p2w czyt. Vip,sripy, co nie znaczy ze serwer bedzie stal z jakiegos Titanaxe czy pukawki(naprawde mam w dupie Wasze wojny hostingowe a opieram doswiadczenia z swojego odczucia jakie te hostingi mi daly, jest dedyk na OVH) - mam fundusze,cel i wizje serwera na ktorym zawsze chcialem zagrac jako dzieciak - teraz mam 26 lat,wiedze i srodki aby to zrobic.

Opis serwera;

- Serwer opiera sie na questach -storylineow oraz dungeonach (like Word of Warcraft) *Aby przechodzic dalej bedzie trzeba odblokowywac zadania - nie bedzie tak ze gracz wejdzie na ostatni dungeon,zrobi go i ma maksymalna range

- Serwer opiera sie na trybie survival (beda dzialki itd. ale nie wszedzie gdzie gracz bedzie chcial - glowny punkt mapy bedzie do spawn - wioska stylu wikingowska(obecnie juz w budowie) gdzie gracz po zabijaniu bossow z dungeonow bedzie otrzymal wieksze rangi co za tym idzie takie profity jak wiekszy plecak,prawo do ziemii itd. moim zdaniem taki zabieg trzymania gracza oraz nadawaniu mu poczucia nagrody nie tylko bedzie napedzac graczy do robienia contentu a da jeszcze uczucie ze wioska zyje.

- Serwer bedzie posiadal jakies lekkie edytowane itemy - wizja jest taka ze w wiosce bedzie kuznia w ktorej mozesz wykuc jakies specjalne przedmioty typu - helm ktory daje wiecej predkosci poruszania sie

- Serwer posiada juz plugin Mythicmobs i 2 bossy przygotowane pod dungeony . Obecnie mam w planach dodac 5 dungeonow w ktorych po pokonaniu bedzie dostawac sie itemy na range - Wiking,Berserker itd (Niestety bossy i dungeony to ogromne wykorzystywanie czasu - pisanie ich oraz testy a jeszcze pisanie dungeonow pod nie to najwieksza ilosc czasu a do tego dochodza wielokrotne testy)

Od spraw technicznych jestem tylko ja,mam wiedze i szybko to robie ale potrzebuje kilku osób do:

(Jesli jestes osoba od spraw technicznych chetnie nawiaze wspolprace TYLKO BLAGAM JAK OGRANICZASZ SIE DO EDYTOWANIA PLUGINOW I ICH SPOLSZCZANIA TO NIE MARNUJ MOJEGO CZASU BO SZYBKO TO WYJDZIE)

- Moderacji (tak naprawde zostalo juz tylko budowanie wiec zbierac moderacje na serwer)

- Testerzy (testerzy dungeonow i bossow *nie beda to zombie 1mln hp i 5mln dmg,maja swoje mechaniki,zaklecia z particlesami itd)

Moj discord; EnragedPRIME#7675 (Serwer juz jest aktywny i ciagle jest cos juz jest robione - na moje oko jest juz 70% pracy wykonane wiec warto napisac i zobaczyc czy sie bedzie zainteresowanym)

Pozdrawiam

Edytowano przez EnragedPRIME

Takie tematy, możesz tworzyć tylko i wyłącznie w przeznaczonym do tego dziale, którym nie jest bynajmniej ten dział. Dział, w którym powinieneś napisać swój temat, to Minecraft - Współpraca przy serwerze.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...