Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje osoby do prowadzenia serwera TeamSpeak na wyłączność


Itan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

 

poszukuje osoby, która w pełni zaadaptuje serwer TeamSpeak pod publiczną dostępność. Oferuje maszynę o poniższych parametrach:

 

  • Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2630 v4 @ 2.20GHz
  • 2-8GB RAM*
  • DYSK SSD 40GB
  • łącze 350/400Mbps

*W zależności od zapotrzebowania, mogę zwiększać ilość dostępnej pamięci.

 

Oczekuje:

  • doświadczenia w prowadzeniu serwerów TeamSpeak,
  • dobrej znajomości tworzenia uprawnień, którą później sprawdzę, 
  • dyspozycyjności oraz samodzielności,
  • wiek pozostaje do weryfikacji w zależności od zachowania i posiadanych umiejętności.

 

Oferuje:

  • prowadzenie serwera bez mojej ingerencji, tj. robisz jak chcesz i co chcesz,
  • najwyższa ranga na serwerze (brak dostępu do maszyny SSH/FTP),
  • możliwy dostęp do YaTQA - po uprzedniej weryfikacji i po zdobyciu mojego zaufania.

 

UWAGA! Na chwilę obecną nie oferuje licencji, zatem serwer pozostaje w wersji 32 slotowej. Istnieje możliwość konfiguracji botów, które wgram na serwer (oczywiście mowa tutaj o zoptymalizowanych wersjach).

 

Osoby zainteresowane współpracą, zachęcam do pozostawienia w komentarzu kilku informacji o sobie wraz z opisem doświadczenia w prowadzeniu serwerów. Mile widziana własna licencja, chociaż nie jest to wymagane i nie będzie to rzutować na moją decyzję przy wyborze. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

** PORTFOLIO **

- Użytkownik TeamSpeak'a od 2013r..
- Szeroko-rozwinięta wiedza na temat działania TeamSpeak'a.

- Zaangażowanie oraz stabilność działania.

- Doświadczenie w prowadzeniu TeamSpeak'ów.


xʙᴏʟᴄᴢɪ#0001 - Discord.
PV - KONTAKT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...