Skocz do zawartości

Czarny ekran w grach

Polecane posty

Od niedawna mam problem w grach. Po graniu jakis 10 minut pojawia mi sie czarny ekran i pisze no signal jakby nie wykrywalo ekranu. Jedyna opcja to ponowne uruchomienie komputera. W podgladzie zdarzen znalazlem 2 bledy 

Sterownik modułu TPM (Trusted Platform Module) napotkał nieodwracalny błąd modułu TPM, który uniemożliwia używanie usług TPM, takich jak szyfrowanie danych. Aby uzyskać dalszą pomoc, skontaktuj się z producentem komputera.

Nazwa aplikacji powodującej błąd: dwm.exe, wersja: 10.0.19041.746, sygnatura czasowa: 0x6be51595

Nazwa modułu powodującego błąd: KERNELBASE.dll, wersja: 10.0.19041.964, sygnatura czasowa: 0x812662a7

Kod wyjątku: 0xe0464645

Przesunięcie błędu: 0x000000000010b39c

Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x3924

Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d74a7ea24a94b0

Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\WINDOWS\system32\dwm.exe

Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\WINDOWS\System32\KERNELBASE.dll

Identyfikator raportu: 889c5627-8645-46af-87f6-2f3944f13e2b

Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 

Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd:

Masz zaszyfrowany jakiś dysk za pomocą Bitlockera lub czegoś innego? Jeśli nie to moduł TPM możesz deaktywować w UEFI/BIOS.

Podaj pełną specyfikację komputera. Temperatury (szczególnie GPU) profilaktycznie sprawdziłeś podczas obciążenia?

Na ten moment mogę zaproponować przejechanie systemu System File Checkerem oraz DISM, może to po prostu uszkodzone pliki:

• DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
  • SFC /scannow

Komendy wpisujesz/wklejasz w wierszu poleceń/powershellu uruchomionym jako administrator. Jeśli System File Checker (SFC) wykryje uszkodzone pliki to polecam komendę wkleić jeszcze raz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...